Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.08.2018 A A A
Gwiazdy zagrają podczas 41. SŚKOiW
UM Skierniewice, Kulturownia.pl

Poznaliśmy pełną listę artystów, którzy 15 i 16 września wystąpią na scenie podczas 41. Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw. W tym roku w Skierniewicach zobaczymy aż 12 gwiazd sceny muzycznej i kabaretowej.


15.09.2018 - Michał Szpak, Mrozu, Ania Dąbrowska, KULT


W sobotę, 15 września na scenie zobaczymy kontrowersyjnego wokalistę, finalistę programu X Factor, który nie obawiał się wyśpiewać Niemena, a na swoim koncie ma platynowy album "Byle być sobą". Mowa o Michale Szpaku, który hipnotyzuje głosem i swoją niepowtarzalnością. Kolejnym artystą będzie Łukasz Mróz, który na swoim koncie ma aż cztery albumy studyjne (jeden z nich "Rollercoaster" pokrył się platyną). Popularny Mrozu na żywo zaśpiewa swoje największe hity, a wśród nich między innymi  „Nic do stracenia”, „Jak nie my to kto”, „Globalnie” czy „1000 metrów nad ziemią”. Naiwna marzycielka, która nadal bawi się świetnie to kolejna gwiazda w sobotnim rozdaniu. Ania Dąbrowska, wokalistka, której przedstawiać nie trzeba. W swoim dorobku ma sześć długogrających albumów, wśród nich ostatni studyjny, który pokrył się podwójną platyną, a w repertuarze m.in.: „Z Tobą nie umiem wygrać”, „Nigdy nie mów nigdy”, „W Głowie”, czy „Trudno mi się przyznać”. A na koniec prawdziwy hit. Rok temu ten zespół miał zagrać w ramach koncertów jubileuszowego Święta XL w Skierniewicach. Zdrowotne problemy Kazika niestety uniemożliwiły realizację tych planów. Nam udało się jednak zaprosić zespół Kult po raz kolejny. Rock alternatywny w możliwie najlepszym wydaniu gwarantowany.

 

16.09.2018 - Cezary Pazura, Marcin Daniec, Formacja Chatelet, Cleo, Dj Slavic, Boys, Piękni i Młodzi, Wilki


Niedzielę, 16 września rozpoczniemy od solidnej dawki śmiechu. W tym roku na scenie zaprezentują się prawdziwe kabaretowe legendy: Cezary Pazura, Marcin Daniec i Formacja Chatelet. Drugiego dnia nie zabraknie także pięknych kobiet, które z pewnością rozgrzeją publiczność do czerwoności. W tym roku na scenie zobaczymy prawdziwe polskie słowianki, które reprezentowały nasz kraj podczas konkursu Eurowizji w 2014 roku. Mowa o posiadającej mega mocny głos Joannie Klebko znanej jako CLEO oraz Oli Ciupie DJ Slavic, której sety można usłyszeć w najlepszych klubach w całej Polsce. Niespodzianka czeka także ma fanów muzyki Disco-Polo. Podczas 41. SKOiW na scenie zobaczymy aż dwa zespoły z tego gatunku. Do Skierniewic przyjedzie bowiem jeden z pionierów, Marcin Miller z legendarnym zespołem Boys oraz cieszący się niesłabnącą popularnością zespół Pięknych i Młodych. Ostatnią, dwunastą gwiazdą tegorocznego święta będzie legenda polskiej muzyki rockowej, zespół Wilki. „Baśka”, „Pijemy za lepszy czas”, „Bohema”, „Wenus Tu Mars” i „Na Zawsze i na Wieczność” zakończą święto w wyjątkowym i klimatycznym stylu.

 

Mieszkańcy wybrali


Przypomnijmy, że podobnie jak w latach ubiegłych, mieszkańcy Skierniewic mieli możliwość współtworzenia gwiazdozbioru Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Propozycje gwiazd, można było zgłaszać od połowy stycznia, tradycyjnie drogą mailową oraz po raz pierwszy za pośrednictwem mediów społecznościowych na kanale „I love SKC”. Mieszkańcy kolejny raz nie zawiedli, oddając ponad 5 tysięcy głosów, wskazując na swoich faworytów. W kolejnym etapie typy mieszkańców skonfrontowano z kalendarzami poszczególnych artystów i rozpoczęto postępowanie przetargowe.

 

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Be Inspired By Komeda
W tym roku przypada 50. rocznica śmierci Krzysztofa Komedy – ...
Wyznacz sobie jasny cel
Zakończył się XXI Ogólnopolski Przegląd Muzyki Więziennej ...
Znamy program Festiwalu Radio Azja!
Trzecia edycja Festiwalu Radio Azja, muzycznej odsłony Pięciu ...
ATROPHY na jedynym koncercie w Polsce
Agencje BeerBong Booking i Helicon Metal Promotions zapraszają ...