Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 06.09.2018 A A A
OMEN by HP oficjalnym partnerem technologicznym Illuminar Gaming
Newseria
Fot. Newseria

OMEN by HP ogłasza rozpoczęcie współpracy z Illuminar Gaming, czołową polską organizacją esportową, która odnosi liczne sukcesy w turniejach League of Legends oraz HearthStone! Jako oficjalny partner technologiczny dostarczy zawodnikom Illuminar Gaming swoje najnowsze urządzenia dla graczy, w tym komputery, laptopy, monitory oraz akcesoria.


Zapewnimy wszystkim graczom lluminar Gaming dostęp do rozwiązań, które pomogą im wskoczyć na zupełnie nowy poziom i zapewnią komfort grania nawet w najbardziej wymagających warunkach. Gaming bez odpowiednich technologii nie byłby w tym miejscu co dzisiaj, a OMEN by HP to najlepsze urządzenia w swojej klasie. Wydajne i zaprojektowane z dbałością o każdy detal – powiedziała Luiza Dzienkiewicz-Kobus, PS Marketing Manager, HP Inc Polska.

Partnerstwo technologiczne z Illuminar Gaming podkreśla obecność OMEN by HP w świecie gamingu. Firma od 2 lat angażuje się w najważniejsze wydarzenia esportowe w kraju, w tym Poznań Game Arena czy Intel Extreme Masters. Organizuje turnieje własne oraz z ESL Polska, prowadzi cykl Akademii Gamingu, do której zaprasza streamerów, influencerów i autorytety esportu.

Wideo zapowiadające współpracę:

Illuminar Gaming to jedna z czołowych organizacji esportowych w Polsce. Założona na początku grudnia 2015 roku. Od tamtej pory jej reprezentanci rywalizują nie tylko na polskich, ale także międzynarodowych imprezach esportowych. Projekt iHG stworzyli ludzie od lat zajmujący się sportami elektronicznymi w naszym kraju, znani tylko w bardzo wąskim środowisku, dlatego też jej nazwa - Illuminar - odwołuje się do osób zarządzających z ukrycia i nadaje marce lekką nutkę tajemnicy oraz dominacji. 

Największe sukcesy Illuminar Gaming:

League of Legends:
Dwukrotny ESL Mistrz Polski (Sezon 15 / Sezon 16)
Dwukrotny zwycięzca Polskiej Ligi Esportowej
Vicemistrz Europy (European Masters)

HearthStone:
ESL Mistrz Polski
Vicemistrz Europy 2018 (Sezon letni)
Vicemistrz Świata 2018 (Sezon letni)

Jesteśmy bardzo dumni z ogłoszenia naszego nowego partnera technologicznego. Ostatni czas to dla Illuminar okres prób i wyzwań, tym bardziej cieszymy się z faktu, że OMEN by HP odpowiedziało na głos naszej społeczności i pomoże w dalszym rozwoju iHG! Przed nami jeszcze więcej intensywnej pracy, które efekty będziecie mogli zobaczyć już niedługo – podkreśla Grzegorz Kamiński, Marketing Manager, Illuminar Gaming

OMEN by HP będzie oficjalnym partnerem technologicznym Illuminar Gaming przez najbliższe 6 miesięcy – od września br. do lutego 2019 roku. Logotypy firmy będą widoczne na koszulkach oraz w mediach społecznościowych drużyny. Gracze Illuminar Gaming wezmą jednocześnie udział w kampanii promującej najnowszego laptopa dla graczy OMEN by HP.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...