Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 20.09.2018 A A A
Półmetek 22. BIENNALE SZTUKI DLA DZIECKA. SZTUKA JAKO SPOTKANIE
INFORMACJA PRASOWA / REDAKCJA

Biennale Sztuki dla Dziecka odbywa się – jak sama nazwa wskazuje –co dwa lata. Poprzednią edycję fetowaliśmy w 2017 roku, więc terazpowinniśmy mieć przerwę, ale bez biennale jest jakoś pusto, więcwymyśliliśmy biennalowy… Półmetek, który odbędzie się w dniach 25-28.10.2018 r. w Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.


Organizatorzy chcą podzielić się przemyśleniami i pierwszymi eksperymentami poświęconymi sztuce jako spotkaniu, bo takie właśnie jest nasze przewodnie, biennalowe hasło. Zapraszamy więc do aktywnego udziału w koncertowej wersji opery dla dzieci „Gwiezdnik” oraz w widowisku muzycznym „Mazel Tow”inspirowanym kulturą żydowską. Mamy nadzieję, że będą to dla Wasciekawe i twórcze doświadczenia.


Poza wydarzeniami dla dzieci i ich rodzin organizatorzy przygotowali także cośdla tych dorosłych, którzy są twórcami albo badaczami zajmującymi się sztuką dla dzieci i będą z nami współtworzyć przyszłoroczną odsłonę festiwalu. Dla nich przeznaczone jest Obserwatorium Sztuki dla Dziecka (pracownia 25 października i forum 26 października) oraz Miting Artystów (27 października), podczas którego  omówimy projekty zgłoszone do biennalowego konkursu.


Spotkajcie się z nami w sztuce!

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
RMF w wersji online
Wielkimi krokami zbliża się XIX Rock May Festival w wersji ...
Znamy zespoły części konkursowej Rock May Festiwalu
Zakończył się pierwszy etap naszego konkursu „ZaROCKuj na ...
Zarockuj na przyszłość
XIX Rock May Festival 2020 odbędzie się 9 maja. Chętni do ...
Czy Ursynów to już STOLICA komedii? Zakończył się Festiwal Komedii Stolica
Miniony weekend (17-20 października) Dzielnicowy Ośrodek Kultury ...