Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 11.12.2018 A A A
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
INFORMACJA PRASOWA

Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery w jednym z najbardziej gorących okresów w roku oraz konkurując z wielkimi tytułami - najlepszy symulator rolniczy na świecie osiągnął 1000000 sprzedanych egzemplarzy fizycznych i cyfrowych! Tytuł dostępny jest na PC, PS4 i X1. Dystrybutorem jest CDP.


Farming Simulator 19, stworzony przez Giants Software, po raz kolejny potwierdził, że jest fenomenem na skalę światową. Zaledwie 10 dni zajęło FS19 osiągnięcie granicy miliona sprzedanych egzemplarzy. Pomimo gorącego okresu przedświątecznego, w którym premiery miało kilka tytułów AAA, FS19 był na szczytach sprzedaży w USA, UK, Francji, Niemczech i Polsce!

 

Tak niezwykłe wyniki gra zawdzięcza wciąż rozwijanemu i ulepszanemu silnikowi graficznemu, obecności ponad 300 pojazdów, w tym po raz pierwszy kultowego Johna Deera, niezwykłemu realizmowi gry oraz, co wydaje się najważniejsze, ogromnej pasji oraz bliskości  i wsłuchiwania się w potrzeby swoich fanów.


“To niezwykłe widzieć wpływ ciężkiej pracy całego zespołu na sukces gry. FS19 oferuje niesamowicie wiele nowych możliwości, więc bardzo się cieszymy, że nasza społeczność jest nimi zachwycona. Nigdy wcześniej żadna z odsłon gry nie osiągnęła tej magicznej bariery miliona egzemplarzy tak szybko, więc jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni, że tak wielu graczy postanowiło dołączyć do tej pięknej przygody" - Christian Amman, CEO GIANTS Software.


Farming Simulator 19 będzie dostępny na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC/Mac.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Gry na podstawie popularnych książek
Gry, które zostały zainspirowane literaturą, były popularne ...
Dino Galaxy Tennis
Vixa Games informuje, że najnowszy, pełny akcji tytuł Dino ...
Gry komputerowe idą do szkoły
Czy gry wideo mają dzieciom coś do zaoferowania poza rozrywką? ...
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...