Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 24.01.2019 A A A
Książka „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane” wzbogacona multimedialnie aplikacją See More
INFORMACJA PRASOWA

Książki Neli Małej Reporterki nie przestają fascynować dzieci i nie tracą na popularności. Nawet jej pierwsze pozycje, jak „10 niesamowitych przygód Neli” i „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane”, cały czas są chętnie kupowane przez czytelników. 30 stycznia 2019 roku w sprzedaży ukaże się reedycja drugiej książki Neli pt. „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane”, która na prośbę czytelników została wzbogacona multimedialnie o darmową aplikację See More (aplikacja do tej pory pojawiała się w późniejszych wydaniach książek Neli).


See More jest to aplikacja stworzona celowo do książek Neli. Jest bezpłatna i wystarczy ją ściągnąć na telefon lub tablet (App Store lub Google Play), aby szukać tajnych kodów w książkach. To świetna zabawa dla dzieci, która dodatkowo zachęca do czytania i odkrywania świata. Po zeskanowaniu kodów, dzieci mogą zobaczyć krótkie filmiki – uzupełnienie informacji z książki lub z przygód Neli. Poszerzanie wiedzy, to główne założenie multimediów w jej książkach.


Książki Neli coraz bardziej multimedialneAplikacja See More daje wiele możliwości – dzięki niej można oglądać zarówno standardowe filmy, jak i filmy 360 stopni. Nagrane dzięki specjalnej kamerze filmy 360, dają możliwość obracania się i rozglądania na wszystkie strony. Takie rozwiązanie pojawia się w książce „Nela i tajemnice oceanów”, gdzie po zeskanowaniu kodu, można przenieść się na dno morza lub pływać na rafie  oglądając podwodny świat.

 

Aplikacja ma też dodatkowe rozszerzenia - można znaleźć w niej odcinki filmów Neli, a także bieżące informacje o spotkaniach i wydarzeniach. Cały czas prowadzone są prace nad jej rozszerzaniem.

 

Nowe wydanie książki „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane” debiutuje również w nowej odsłonie okładkowej. Możemy zobaczyć na niej Nelę z lwiątkiem. Jest to nawiązanie do przygody „Afrykańskie safari”.


Książka składa się z 10 rozdziałów, a wraz z Nelą odwiedzamy 3 kontynenty – Afrykę, Azję i Amerykę Południową.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...