Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 24.01.2019 A A A
Książka „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane” wzbogacona multimedialnie aplikacją See More
INFORMACJA PRASOWA

Książki Neli Małej Reporterki nie przestają fascynować dzieci i nie tracą na popularności. Nawet jej pierwsze pozycje, jak „10 niesamowitych przygód Neli” i „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane”, cały czas są chętnie kupowane przez czytelników. 30 stycznia 2019 roku w sprzedaży ukaże się reedycja drugiej książki Neli pt. „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane”, która na prośbę czytelników została wzbogacona multimedialnie o darmową aplikację See More (aplikacja do tej pory pojawiała się w późniejszych wydaniach książek Neli).


See More jest to aplikacja stworzona celowo do książek Neli. Jest bezpłatna i wystarczy ją ściągnąć na telefon lub tablet (App Store lub Google Play), aby szukać tajnych kodów w książkach. To świetna zabawa dla dzieci, która dodatkowo zachęca do czytania i odkrywania świata. Po zeskanowaniu kodów, dzieci mogą zobaczyć krótkie filmiki – uzupełnienie informacji z książki lub z przygód Neli. Poszerzanie wiedzy, to główne założenie multimediów w jej książkach.


Książki Neli coraz bardziej multimedialneAplikacja See More daje wiele możliwości – dzięki niej można oglądać zarówno standardowe filmy, jak i filmy 360 stopni. Nagrane dzięki specjalnej kamerze filmy 360, dają możliwość obracania się i rozglądania na wszystkie strony. Takie rozwiązanie pojawia się w książce „Nela i tajemnice oceanów”, gdzie po zeskanowaniu kodu, można przenieść się na dno morza lub pływać na rafie  oglądając podwodny świat.

 

Aplikacja ma też dodatkowe rozszerzenia - można znaleźć w niej odcinki filmów Neli, a także bieżące informacje o spotkaniach i wydarzeniach. Cały czas prowadzone są prace nad jej rozszerzaniem.

 

Nowe wydanie książki „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane” debiutuje również w nowej odsłonie okładkowej. Możemy zobaczyć na niej Nelę z lwiątkiem. Jest to nawiązanie do przygody „Afrykańskie safari”.


Książka składa się z 10 rozdziałów, a wraz z Nelą odwiedzamy 3 kontynenty – Afrykę, Azję i Amerykę Południową.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nagroda Gombrowicza po raz piąty
Prezydent Radomia i Muzeum Witolda Gombrowicza ogłaszają kolejną ...
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...