Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 09.02.2019 A A A
Talent aktorski? Zgłoś się na FeTA!
informacja prasowa
fot. Centrum Kultury Agora

Nagraj monodram i wyślij go do Centrum Kultury Agora, a może to właśnie Ty zaprezentujesz się na scenie teatralnej przed profesjonalnym jury i publicznością.


Wrocławski Festiwal ewidentnych Talentów Aktorskich, w skrócie FeTA, to dla młodych talentów przestrzeń do samorozwoju oraz okazja, by otrzymać swoją pierwszą „aktorską statuetkę” i zostać laureatem Srebrnego Talentu. Jury konkursu nie tylko ocenia, ale udziela też fachowych porad i konsultuje. W poprzednich edycjach FeTA w jury zasiadali m.in.: Marian Opania, Waldemar Krzystek, Anna Dymna, Andrzej Seweryn, Joanna Szczepkowska, Wiesław Komasa, Przemysław Bluszcz, Iwona Bielska czy Maria Seweryn. Od 20 lat festiwal łączy tych, którzy dopiero wchodzą do świata teatru z tymi, którzy już w nim zapracowali na własne miejsce.

 

Nabór zgłoszeń do tegorocznej, jubileuszowej edycji trwa do 18 marca. Jeśli twój wiek to nie więcej niż 23 lata i czujesz w sobie nieodkryty talent aktorski, nie czekaj! Wystarczy nagrać monodram i wysłać go do organizatora festiwalu - wrocławskiego Centrum Kultury Agora. Być może właśnie Ty zaprezentujesz się na scenie teatralnej przed profesjonalnym jury i publicznością, a także wygrasz nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. Uwaga! Czas trwania pokazów konkursowych nie może przekraczać 10 min!

 

20. edycja FeT-y odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia. Jej ideą przewodnią będzie Spotkanie z mistrzami monodramu. Jubileuszowa edycja to także wystawa, pokaz mistrzowski, profesjonalne warsztaty teatralne, spotkania, dyskusje i rozmowy. Więcej informacji na stronie CKA.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Teatr Zagra: „Republikę marzeń” oraz Koncert
Dzięki stopniowemu przywracaniu działalności instytucji kultury, ...
„INCOGNITO”
Jedną z największych zagadek wszech czasów jest szarawa, galaretowata ...
Teatr Wielki - Opera Narodowa ogłasza repertuar sezonu 2020/21
Przed nami 6 premier, 25 tytułów operowych i baletowych, szereg ...
SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie
Spektakle z  repertuaru IMKA LIGHT będzie można obejrzeć ...