Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 15.02.2019 A A A
Seryjny morderca z Łodzi nie odpuszcza - "TRANS" Krzysztofa Domaradzkiego już na rynku.
INFORMACJA PRASOWA

Druga część łódzkiej trylogii kryminalnej, kontynuacja świetnie przyjętego DETOKSU, książkę TRANS Krzysztofa Domaradzkiego, ukazała się na rynku 13 lutego br.


Akcja DETOKSU rozgrywa się we współczesnej Łodzi. To opowieść o komisarzu Tomku Kawęckim – zdolnym śledczym, borykającym się z osobistymi problemami i mroczną przeszłością – który z grupą policjantów próbuje rozwikłać zagadkę brutalnego zabójstwa 24-letniej studentki. Powieść prowadzi czytelników po mrocznych zakamarkach miasta: zapuszczonych osiedlach, zdewastowanych kamienicach, odstręczających spelunach. Wszędzie tam, gdzie rozgrywają się codzienne ludzkie tragedie. Gdzie nie sięga światło.


Kolejna część serii – TRANS – jest kontynuacją historii z DETOKSU. Po tym, jak w Lesie Łagiewnickim zostają znalezione zmasakrowane zwłoki kobiety, policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi podejrzewają o zabójstwo człowieka, którego ścigali przez ostatnie tygodnie. W dodatku wiele wskazuje na to, że ofiarą jest jedna z policjantek...


W pogoń za psychopatycznym mordercą rusza Tomek Kawęcki, na którym ciążą podejrzenia policjantów z Biura Spraw Wewnętrznych. W dodatku po miesiącu w trzeźwości śledczego dopadły dawne demony. Czy Kawęckiemu uda się zwyciężyć w walce z mordercą, tajemniczym prokuratorem i nałogiem, zanim popadnie w obłęd?

 

Krzysztof Domaradzki (ur. 1989) to łodzianin mieszkający w Warszawie. Jest absolwentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2013 roku pracuje w magazynie „Forbes", w którym rozmawia z najbogatszymi Polakami, przedstawia historie czołowych polskich przedsiębiorców oraz opisuje trudne związki sportu i biznesu. Jego teksty ukazywały się̨ m.in. w serwisach internetowych „Newsweeka" i „Przeglądu Sportowego", na portalach Onet oraz Weszło.

Uwielbia uprawiać sport, czytać kryminały i analizować najbardziej pokręcone umysły.


W przygotowaniu jest również trzecia, ostatnia część łódzkiej trylogii kryminalnej – RESET.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowe wydanie pierwszej książki Neli Małej Reporterki
Gdy miała pięć lat, zaczęła podróżować po świecie i ...
Nominowani do Nagrody Gombrowicza
Nominacje otrzymali za swoje pierwsze książki, wydane w małych ...
SKOK W BOK! PRZEDSMAK PROGRAMU 7. BIG BOOK FESTIVAL
Duży Festiwal Czytania odbędzie się w długi czerwcowy weekend, ...
Pierwsze nazwiska gości Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej
Przyszło nam żyć w ciekawych czasach, pełnych szybkich zmian, ...