Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.04.2019 A A A
Premiera Driftland: The Magic Revival!
INFORMACJA PRASOWA

Na komputery PC trafiła właśnie debiutancka produkcja studia Star Drifters – gra strategiczna w unikalny sposób łącząca elementy RTS, 4X i god sim.


18 kwietnia 2019 roku to dzień premiery Driftland: The Magic Revival na PC. Po 1,5 roku we Wczesnym Dostępie, gra w swojej finalnej formie trafia na rynek.


- Bardzo dziękujemy naszej licznej społeczności za uwagi i komentarze - powiedział Michał Sokolski, twórca gry. - Gdyby nie ona, Driftland byłby kompletnie inną grą. Tworzymy gry dla graczy, więc to, że mogli w tak szerokim zakresie decydować o tym, w którą stronę pójdziemy, było dla nas kluczowe.


Pełna wersja gry pozwala wcielić się w rolę potężnego maga w kolejnych trybach - wieloosobowym oraz dwóch nowych kampaniach. Czwarta kampania zostanie udostępniona wszystkim posiadaczom gry krótko po premierze.


- Zależało nam, by wszyscy fani gier strategicznych znaleźli w Driftland coś dla siebie. Są więc przeplatające się kampanie fabularne, jest tryb pojedynczej gry, w którym można zdefiniować warunki. Jest i tryb multiplayer, dzięki któremu można zmierzyć się z innymi - mówi Michał Sokolski.


Za produkcję Driftland: The Magic Revival odpowiada studio Star Drifters, założone przez Michała Sokolskiego i Krzysztofa Jakubowskiego. Wcześniej obaj mieli duży udział między innymi w sukcesie Sniper: Ghost Warrior od studia City Interactive (CI Games), ale wywodzą się z rynku gier niezależnych, na którym tworzyli gry jako studio Tatanka.


- Branża bardzo się zmieniła, ale świetnie znów być indie - śmieje się Krzysztof Jakubowski. - Mamy nadzieję, że Driftland dołoży swoją cegiełkę do odradzającego się nurtu strategii czasu rzeczywistego. Kolorową i bardzo oryginalną cegiełkę - dodaje.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...