Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 30.05.2019 A A A
Ceremonia wręczenia nagród 12. Festiwalu "Wisła"
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Dziś, 30 maja, o godz. 18:00 w kinie "Pięć gwiazd na Pawieleckiej" odbędzie się ceremonia wręczenia nagród 12. Festiwalu Filmów Polskich "Wisła" w Moskwie.


Zdobywcę Grand Prix Konkursu Filmów Fabularnych wybierze Jury w składzie: Przewodnicząca, znakomita rosyjska reżyserka Natalia Mieszczaninowa, uznana krytyczka filmowa, dziennikarka Olga Galickaja oraz utalentowany rosyjski aktor młodego pokolenia, Stiepan Diewonin.

 

Po ogłoszeniu werdyktu widzowie będa mogli zobaczyć pokaz filmu "Zabawa zabawa" oraz spotkanie z reżyserką Kingą Dębską i aktorką Marią Dębską.

 

W swoim najnowszym filmie Kinga Dębska postanowiła zmierzyć się z problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, płci, poglądów, statusu społecznego czy materialnego. "Zabawa zabawa" to trzy przeplatające się historie uzależnionych kobiet, opowiedziane w charakterystycznym stylu Dębskiej, która – jak mało kto –  potrafi dotrzeć do serc widzów, tworząc "kino terapeutyzujące". Pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów, poruszające i zabawne zarazem. Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, najsłynniejszą polską blogerką, piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Specjalny pokaz Łowcy androidów (Blade Runner) na 10. American Film Festival
„Los Angeles, listopad 2019" – oto informacja, która w 1982 ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Nie wchodź tam! ZŁE MIEJSCE
W najbliższe Halloween demony zabiorą Was w „Złe miejsce”! ...
„Boże Ciało” polskim kandydatem do Oscara!
Komisja Oscarowa pod przewodnictwem Ewy Puszczyńskiej jednogłośnie ...