Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 30.05.2019 A A A
Ceremonia wręczenia nagród 12. Festiwalu "Wisła"
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Dziś, 30 maja, o godz. 18:00 w kinie "Pięć gwiazd na Pawieleckiej" odbędzie się ceremonia wręczenia nagród 12. Festiwalu Filmów Polskich "Wisła" w Moskwie.


Zdobywcę Grand Prix Konkursu Filmów Fabularnych wybierze Jury w składzie: Przewodnicząca, znakomita rosyjska reżyserka Natalia Mieszczaninowa, uznana krytyczka filmowa, dziennikarka Olga Galickaja oraz utalentowany rosyjski aktor młodego pokolenia, Stiepan Diewonin.

 

Po ogłoszeniu werdyktu widzowie będa mogli zobaczyć pokaz filmu "Zabawa zabawa" oraz spotkanie z reżyserką Kingą Dębską i aktorką Marią Dębską.

 

W swoim najnowszym filmie Kinga Dębska postanowiła zmierzyć się z problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, płci, poglądów, statusu społecznego czy materialnego. "Zabawa zabawa" to trzy przeplatające się historie uzależnionych kobiet, opowiedziane w charakterystycznym stylu Dębskiej, która – jak mało kto –  potrafi dotrzeć do serc widzów, tworząc "kino terapeutyzujące". Pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów, poruszające i zabawne zarazem. Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, najsłynniejszą polską blogerką, piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
19. MFF Nowe Horyzonty – Trzecie Oko: duchowość, magia i czarownice
Tegoroczne Nowe Horyzonty będą szczególnie przyglądać się ...
Jedna z najdroższych francuskich produkcji ostatnich lat!
Zwariowane przygody szalonego konstruktora i wynalazcy, którego ...
Legendarny francuski performer daje popis talentu w filmie KREW BOGA
Legendarny francuski performer Olivier de Sagazan w polskim filmie ...
LEGIONY - największe historyczne widowisko roku w kinach po wakacjach!
Sceny batalistyczne jakich w polskim kinie jeszcze nie było! ...