Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 26.07.2019 A A A
Heavy Metal Machines z trybem rankingowym i wsparciem dla gamepadów
INFORMACJA PRASOWA

Nowa aktualizacja bezpłatnej samochodowej gry MOBA wprowadziła nowy, wymagający tryb zmagań, który pozwala przetestować swoje umiejętności w starciu z innymi graczami. Teraz także w nowy sposób dzięki obsłudze gamepadów.


W świecie Heavy Metal Machines niedawno rozpoczął się piąty sezon, Rockaway Beach, teraz zaś gra otrzymała bezpłatną aktualizację, która dodaje Ranked Mode, nowy sposób zdobywania przez graczy nagród i rywalizacji ze społecznością, a także obsługę gamepadów.

 

Ranked Mode oddzieli prawdziwych kierowców od chłopców i dziewcząt. Nowa funkcja wyszukiwania meczów umieści graczy w jednej z kilku dywizji - Brązowej, Srebrnej, Złotej lub specjalnej Dywizji Heavy Metal. Każda z nich jest podzielona na 5 subdywizji, a Dywizja Heavy Metal zrzesza graczy z najwyższą punktacją w dywizji Złota I. Ranking pokazuje także pozycję graczy i ich przyjaciół wśród wszystkich kierowców.
Ranked Mode zastąpi Leaderboard, pokazujące indywidualne osiągi każdego gracza. By do niego przystąpić, kierowcy będą musieli zaliczyć w całości 5 meczów (customowe pojedynki się nie liczą) oraz dołączyć jako gracz solo lub w duecie. Wszystkie mecze rankingowe będą się odbywały w modelu 4x4 na arenach Metal God i Temple of Sacrifice w ramach mniej więcej 5-miesięcznych sezonów, w których zawodnicy otrzymają ekskluzywne nagrody w grze w oparciu o najwyższą osiągniętą dywizję.

 

Gracze będą mogli rywalizować w każdym trybie używając myszki i klawiatury, a teraz również gamepada. Lewy analog odpowie za ruch pojazdu, prawy za ruch kamery wokół pojazdu podczas meczu, zaś przyciski posłużą do używania broni. Wspierane są kontrolery do konsol Xbox 360, Xbox One i PlayStation 4. Sterowanie można zmienić w zakładce "Command" w opcjach. Po podpięciu jednego z kontrolerów, gra rozpozna go i pokaże odpowiednią ikonę w interfejsie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...