Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.08.2012 A A A
Wygraj opowiadania Mirosłava Žambocha

Wraz z Fabryką Słów, wydawcą nowej serii historii o bezwzględnym zabójcy i najemniku Barklym, przygotowaliśmy konkurs, w którym główną nagrodą są opowiadania Miroslava Žambocha zatytułowane „Czas żyć, czas zabijać”.


Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać Barkly`a powinni wiedzieć, że będą mieli do czynienia z bohaterem nietuzinkowym, prawdziwym mięśniakiem, zabójcą czarodziejów i poszukiwaczem przygód, a przede wszystkim człowiekiem (choć czasem trudno będzie w to uwierzyć), który śmierci bez strachu śmieje się prosto w twarz.

 

„Czas żyć, czas zabijać” zawiera pięć opowiadań napisanych obrazowo i z rozmachem. Szczególnie cieszą precyzyjne opisy walk, których, jak przystało na prawdziwego awanturnika jakim bez wątpienia jest Barkly, nie brakuje. Dlatego każdy miłośnik prozy fantasy z pogranicza magii i miecza na pewno opowieści o przygodach tego twardego i nieustępliwego zabójcy przeczyta jednym tchem.

 

Co zrobić, aby wygrać książkę? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kiedy opowiadania „Czas żyć, czas umierać” zostały wydane w Polsce? Poprawne odpowiedzi prosimy przesyłać na adres redakcja@kulturownia.pl do 2 września. Książki otrzymają dwie pierwsze osoby, które wyślą poprawną odpowiedź.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!
Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. ...
“Animated in Poland” na 57. Krakowskim Festiwalu Filmowym - nabór projektów
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do programu ANIMATED ...
Konkurs #63PL
Czym dla Ciebie jest patriotyzm? Kim są współcześni bohaterowie? ...
OBLICZA ŁODZI 2017 Konkurs Fotograficzny
Fotografujesz Łódź? Weź udział w Konkursie Fotograficznym ...