Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 06.12.2019 A A A
„Młody renifer Alex" w zaprzęgu Świętego Mikołaja!
INFORMACJA PRASOWA

Rozkoszny zwierzak, który wraz z mamą wędruje przez Laponię - poznajcie Alexa, głównego bohatera filmu Guillaume'a Maidatchevsky'ego. Ceniony współpracownik National Geographic spędził kilka lat na poznawaniu mroźnej Północy, by opowiedzieć historię cudownego małego reniferka.


Przez długie miesiące zdobywał wiedzę na temat przyrody i mieszkańców mikołajowej krainy. Od narodzin towarzyszył tytułowemu „Młodemu reniferowi Alexowi" – uczącemu się życia lapońskiemu zwierzakowi, który dorastał przemierzając bajeczne lasy, majestatyczne fiordy i imponującą tajgę. Towarzyszył jego przygodom oraz emocjonującym spotkaniom z pierwszymi przyjaciółmi i wrogami: lemingami, orłami, lisami, łosiami, rysiami, rosomakami, niedźwiedziami, wilkami, wiewiórkami i pewną psotną łasicą. Dzięki temu możemy spotkać ich wszystkich w kinach, a także dać się zauroczyć wspaniałą, powalającą naturą i przesłodkim reniferem!

 

dumiewająca lecz ze wszech miar prawdziwa historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera śledzi jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem tajgę, ośnieżone lasy i majestatyczne szczyty fiordów. Przedstawia jego przyjaciół i naturalnych wrogów: lemingi, orły, lisy, łosie, rysie, rosomaki, niedźwiedzie, wilki, wiewiórki oraz pewną psotną łasicę. A ponadto pokazuje, jak pod opieką kochającej mamy Alex dorasta i uczy się trudnej sztuki przetrwania. Wszystko po to, by z młodego renifera stać się ważnym i pełnoprawnym członkiem stada. Idealnym kandydatem do zaprzęgu Świętego Mikołaja!

 

Urzekająca opowieść dla całej rodziny – już w kinach.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Złap Groteskę w sieci
Po pierwszym tygodniu entuzjastycznie przyjętej akcji „Złap ...
Teatr Groteska z niecodzienną propozycją dla swoich najmłodszych widzów!
Wspólna walka z koronawirusem trwa. Przez dwa najbliższe tygodnie ...
Ona ma talent i nie zawaha się go użyć!
„Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana ...
Talent rodem z kurnika – kura też może być artystką!
„Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana ...