Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.02.2020 A A A
Zarockuj na przyszłość
RED.

XIX Rock May Festival 2020 odbędzie się 9 maja. Chętni do udziału w konkursie głównym festiwalu mogą już przesyłać swoje zgłoszenia. Dla najlepszych do wygrania jest 5 tys. złotych!


Przegląd muzyki ROCK MAY FESTIVAL jest imprezą mającą na celu: promocję muzyki rock’n’rollowej, inspirowanie młodych muzyków do poszukiwań artystycznych, konfrontację dokonań twórczych artystów.

 

Rock May Festival jest corocznym wydarzeniem o ugruntowanej pozycji. W tym roku spotkamy się w Skierniewicach po raz dziewiętnasty, by grać, dobrze się bawić i oczywiście wybrać najlepszy rockowy zespół. Szukamy ludzi, którzy porwą nas swoją muzyką i osobowością oraz zachwycą zarówno profesjonalne jury, jak i publiczność. Weź udział w konkursie i zaROCKuj naprzyszłość. Dołącz do grona zwycięzców z poprzednich edycji a byli to m.in. Mith, Sorry Boys, Normalsi, Overstep, Absynth czy RadioSlam.

 

Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które:

- prześlą kartę zgłoszenia i materiał demonstracyjny z trzema utworami w formacie MP3 na email: biurorock@rockmayfestival.pl do dnia 14.04.2020,

- przyślą materiały informacyjne o sobie na karcie zgłoszenia (do pobrania na stronie cekis.pl) oraz zgodę na przetwarzanie wizerunku,

- przyjmą warunki zawarte w regulaminie.

 

Karta zgłoszeniowa powinna być przesłana w programie edycyjnym tekstu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 kwietnia 2020 r.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
RMF w wersji online
Wielkimi krokami zbliża się XIX Rock May Festival w wersji ...
Znamy zespoły części konkursowej Rock May Festiwalu
Zakończył się pierwszy etap naszego konkursu „ZaROCKuj na ...
Czy Ursynów to już STOLICA komedii? Zakończył się Festiwal Komedii Stolica
Miniony weekend (17-20 października) Dzielnicowy Ośrodek Kultury ...
Festiwal Komedii Stolica: Strzelająć śmiechem na Ursynowie
Wystrzałowa inscenizacja teatralna i nie mniej dynamiczny ...