Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.02.2020 A A A
Zarockuj na przyszłość
RED.

XIX Rock May Festival 2020 odbędzie się 9 maja. Chętni do udziału w konkursie głównym festiwalu mogą już przesyłać swoje zgłoszenia. Dla najlepszych do wygrania jest 5 tys. złotych!


Przegląd muzyki ROCK MAY FESTIVAL jest imprezą mającą na celu: promocję muzyki rock’n’rollowej, inspirowanie młodych muzyków do poszukiwań artystycznych, konfrontację dokonań twórczych artystów.

 

Rock May Festival jest corocznym wydarzeniem o ugruntowanej pozycji. W tym roku spotkamy się w Skierniewicach po raz dziewiętnasty, by grać, dobrze się bawić i oczywiście wybrać najlepszy rockowy zespół. Szukamy ludzi, którzy porwą nas swoją muzyką i osobowością oraz zachwycą zarówno profesjonalne jury, jak i publiczność. Weź udział w konkursie i zaROCKuj naprzyszłość. Dołącz do grona zwycięzców z poprzednich edycji a byli to m.in. Mith, Sorry Boys, Normalsi, Overstep, Absynth czy RadioSlam.

 

Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które:

- prześlą kartę zgłoszenia i materiał demonstracyjny z trzema utworami w formacie MP3 na email: biurorock@rockmayfestival.pl do dnia 14.04.2020,

- przyślą materiały informacyjne o sobie na karcie zgłoszenia (do pobrania na stronie cekis.pl) oraz zgodę na przetwarzanie wizerunku,

- przyjmą warunki zawarte w regulaminie.

 

Karta zgłoszeniowa powinna być przesłana w programie edycyjnym tekstu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 kwietnia 2020 r.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Kwiatkowski i Bank zdobywa STOLICĘ
W Warszawie zakończył się trzeci Festiwal Komedii STOLICA, ...
Co za program? Szykuje się dużo śmiechu na sali!
Już nie cały miesiąc pozostał do rozpoczęcia trzeciej edycji ...
Bezpłatne warsztaty i wizyty w najlepszych wrocławskich centrach kultury!
Zmiana społeczna przez kulturę - dostępną dla każdego i ...
CIRYAM prezentuje "Noc" singiel i nowy klip zapowiada nadchodzący album
Grupa Ciryam zaprezentowała singiel zatytułowany "Noc". Utwór ...