Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 09.03.2020 A A A
Bitwy maszyn niedługo się rozpoczną! Gra Dieselpunk Wars od Image Power z sukcesem na Kickstarterze
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Polskie studio Image Power z radością ogłasza zakończenie oraz sukces zbiórki na portalu Kickstarter, która umożliwi im ukończenie gry Dieselpunk Wars.


Twórz wspaniałe machiny z ponad 270 unikalnych elementów

 

Dieselpunk Wars jest grą o tworzeniu nietypowych pojazdów, które później wyjadą na pole bitwy. Walki będą intensywne, dlatego gracz nie powinien przebierać w środkach - będzie mógł stworzyć swoją, unikalną maszynę, wykorzystując do tego aż 270 różnych elementów. Jednak, nie wszystko od razu! Pulę dostępnych części będzie można poszerzać, przez wykonywanie zleconych misji. W zależności od wykorzystanych komponentów, pojazd będzie inaczej się poruszał; ląd, powietrze czy woda nie stanowią dla tych machin żadnych przeszkód. W trakcie walki zaś, machina będzie wymagała indywidualnej strategii - nie ma dwóch takich samych pojazdów, dlatego nigdy nie wiadomo, czego możemy spodziewać się ze strony przeciwnika. Sam projekt gracza ogranicza jedynie jego własna kreatywność!

 

Rozegraj intensywne bitwy


Walki toczyć się będą w różnych warunkach, a ich jedyną wspólną cechą jest otwartość świata. Zarówno w trakcie kampanii solowej, jak i w starciach z przeciwnikami, gracz trafi do różnych biomów, serwujących nietypowe warunki, które trzeba będzie wykorzystać na swoją korzyść. Oba tryby - solowy i pvp - oferują wyzwania, a także możliwość znalezienia przedmiotów, służących do usprawnienia maszyny. Starcia będą też doskonałą możliwością na poznanie możliwości swoich pojazdów. Jednak, nie tylko same maszyny będą przydatne w starciach. Dzięki realistycznej fizyce, w trakcie walk gracz będzie mógł wykorzystać na swoją korzyść całe otoczenie, niszcząc budynki, albo zrównując z ziemią całe miasta, gdyż każdy pocisk ma własną balistykę i penetrację.

 

Projektuj bez żadnych ograniczeń

 

Na bitwach gra jednak się nie kończy. Dodatkowe tryby służą nie tylko urozmaiceniu rozgrywki, ale także testowaniu możliwości swoich maszyn i tworzeniu scenariuszy ułatwiających przyszłe planowanie strategii. Tryb kreatywny umożliwi stworzenie pojazdu bez żadnych ograniczeń, zaś tryb bitwy pozwoli graczowi na sprawdzenie, który ze stworzonych przez niego pojazdów najlepiej radzi sobie w trakcie walki.

 

Kluczowe cechy gry:

- pojazdy budowane z różnych części oraz materiałów, które wpływają na ich możliwości na polu walki;

- otwarty, możliwy do eksploracji świat, oferujący wyzwania i elementy do znalezienia;

- realistyczna fizyka - otoczenia, pocisków i uszkodzeń;

- kilka trybów gry - m.in. tryb bitwy oraz tryb kreatywny;

- kampania fabularna dla jednego gracza;

- rozwój pojazdu wraz ze wzrostem poziomu doświadczenia;

- elementy odblokowywane wraz z postępem-brak mikropłatności.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Gry komputerowe idą do szkoły
Czy gry wideo mają dzieciom coś do zaoferowania poza rozrywką? ...
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...