Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 10.04.2020 A A A
75 lat Teatru Syrena
INFORMACJA PRASOWA
Źródło: Teatr Syrena

Teatr Syrena w Warszawie w tym roku obchodzi jubileusz 75-lecia działalności. Nie jesteśmy w stanie zaprosić Państwa obecnie do teatru na jubileuszowy spektakl, ale w myśl akcji #zostanwdomu, możemy zaprosić przed ekrany do obejrzenia gwiazdorskiej rewii, która powstała z okazji jubileuszu półwiecza Syreny.


W świąteczną sobotę 11 kwietnia od godziny 18.00 do godziny 23.00 w poniedziałek 13 kwietnia, bezpłatnie na kanale YouTube Teatru Syrena (www.youtube.com/channel/UCYHQhrBtIFnt0kGLZR0fgLA) zostanie udostępnione nagranie „Rewii na luzie" (w reżyserii wieloletniego dyrektora Syreny Zbigniewa Korpolewskiego), której premiera miała miejsce w lipcu 1995 roku, z okazji 50-lecia powstania naszego Teatru.

 

Zapraszamy do obejrzenia tego niezwykłego widowiska z udziałem ówczesnych gwiazd Teatru przy ul. Litewskiej m.in.: Hanki Bielickiej, Ireny Kwiatkowskiej, Aliny Janowskiej, Ewy Kuklińskiej, Wiesława Drzewicza i Tadeusza Plucińskiego.

 

Teatr przygotował również cykl skierowany do najmłodszych „Teatr Syrena do poduszki", w ramach którego nasi aktorzy nagrali audiobooki z następującymi tytułami:

„Legendy warszawskie" Artura Oppmana,

„Detektyw Pozytywka" Grzegorza Kasdepke,

„Królowa Śniegu" Hansa Christiana Andersena.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Cykl Kids&Youth. Kino dla młodych na 60. Krakowskim Festiwalu Filmowym
Wzorem lat ubiegłych, w programie Krakowskiego Festiwalu Filmowego ...
Dzień Teatru Publicznego w Teatrze Kubuś
Mamut na ulicach Kielc, debata kulturalna z udziałem lalek i ...
#HOP HOP CHALENGE TRWA NADAL. MATEUSZ DAMIĘCKI SKACZE DLA KOLEJNYCH DZIECI Z SMA
Nawet epidemia koronawirusa nie zatrzymała Mateusza Damięckiego ...
Złap Groteskę w sieci
Po pierwszym tygodniu entuzjastycznie przyjętej akcji „Złap ...