Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 22.04.2020 A A A
PERFECT LADY PANK
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Po entuzjastycznie przyjętym debiutanckim albumie "Osiecka po męsku" Marcin Januszkiewicz chce kontynuować obrany kierunek wysoko postawionej artystycznej poprzeczki i własnymi, zupełnie nieoczywistymi aranżacjami mniej lub bardziej znanych piosenek legendarnych zespołów Perfect i Lady Pank, podzielić się tym, co według niego jest w sztuce najcenniejsze - swoim punktem widzenia.


Nowa płyta „Perfect Lady Pank” to podróż Marcina przez muzyczną rzeczywistość lat 80. - niebanalną, prawdziwą i szczerą, której kwintesencją jest repertuar dwóch gigantów sceny tamtych lat.Nikt dzisiaj nie pisze już takich piosenek. Aktualnie mamy w naszym kraju wielu wspaniałych, zdolnych wykonawców, producentów, autorów muzyki i słów, wielu specjalistów od hitów. Ale takich ponadczasowych kompozycji, a przede wszystkim takich Tekstów przed duże T nikt już dzisiaj nie tworzy. Oczywiście to tylko zdanie Marcina Januszkiewicza, z którym śmiało można się nie zgodzić. On jednak bierze pełną odpowiedzialność za ten pogląd i koncertem "Perfect Lady Pank" spróbuje przekonać do niego sceptyków. Lub choćby tych niezdecydowanych, tych z szarej strefy "nie mam zdania".

 

Sytuacja k-wirusowa mobilizuje muzyków do poszukiwania nowych dróg, którymi mogą dotrzeć do odbiorców swojej twórczości. Ich odpowiedzią na zaistniałe ograniczenia są wydarzenia online. W takiej też formie odbędzie się premierowy koncert nowej płyty Marcina Januszkiewicza. 24 maja o godzinie 20:00 będzie można dołączyć do publiczności i stać się słuchaczem, obserwatorem i uczestnikiem muzycznej uczty serwowanej przez niego prosto z Łodzi.

 

#ZOSTAŃwDOMU i ciesz się muzyką. Gdyż teraz to przestrzeń wirtualna stała się nośnikiem wszelkich form artystycznych. Wspieraj artystów w tych ciężkich dla sztuki i kultury czasach. Każda cegiełka pomocy ma teraz dla nich ogromne znaczenie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy album DIVINE WEEP w czerwcu
Długo oczekiwany, nowy album Divine Weep ukaże się już 8 ...
SOUND'N'GRACE PROMUJĄ NOWY SINGIEL
Polski chór Sound'n'Grace prezentuje najnowszy singiel, za którym ...
Zespół AnVision wydał album. "Love & Hate" już dostępny
Zespół AnVision zwykł wydawać swoje płyty co cztery lata ...
Warszawska Opera Kameralna online
Warszawska Opera Kameralna namawia do pozostania w domach, zapraszając ...