Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 25.05.2020 A A A
SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Spektakle z  repertuaru IMKA LIGHT będzie można obejrzeć na nowej scenie teatralnej mapy Warszawy - w MAŁEJ WARSZAWIE. Premierowe miejsce, dobra energia i lubiany, sprawdzony repertuar - to wszystko już wkrótce! Scena Małej Warszawy - Otwocka 14.


Dawna przestrzeń Fabryki Trzciny, obecnie funkcjonująca pod nazwą Mała Warszawa, będzie teraz jedną ze scen SPEKTAKLOVE.

 

Znaleźliśmy swoją nową bezpieczną przystań. Mała Warszawa to miejsce wyjątkowe, łączące w sobie ducha przeszłości i tradycji, ducha starej Warszawy z tą dzisiejszą – nowoczesną. Jest to spójna całość dająca wiele możliwości i niesłychanie inspirująca do tworzenia i działania. Wierzymy, że droga jaką ostatnio przebyliśmy zmierzała właśnie tutaj – mówią Katarzyna Fukacz i Damian Słonina z Tito Productions.

 

SPEKTAKL(e) - nasza wielka LOVE

 

Tito Productions i Booking Place od kilku lat współtworzą kulturalną Warszawę. Tito Productions to producent znanych tytułów teatralnych, m.in. „Ludzie inteligentni”, „Dobrze się kłamie”, „Imię”, „Boeing Boeing”. Wspólnym dziełem była scena IMKA LIGHT.

 

Dziś Tito Productions i Booking Place, przy poparciu Teatru Imka, rozwija scenę SPEKTAKLOVE. Będą to zabawne, refleksyjne oraz pogodne sztuki, jakie do tej pory poznali i polubili widzowie.

 

Na nowej scenie będzie można zobaczyć tytuły Tito Productions, jak również popularne spektakle Teatru Gudejko, m.in. „Berek, czyli upiór w moherze 2”, czy też „Nerwica natręctw”.

 

Ponadto w repertuarze pojawią się koncerty a także kabarety. Zatem już niebawem będzie można zobaczyć plejadę gwiazd, która na stałe współpracuje z Tito Productions: Olgę Bołądź, Izę Kunę, Anitę Sokołowską, Magdę Stużyńską, Szymona Bobrowskiego, Rafała Królikowskiego, Wojciecha Malajkata, Bartłomieja Topę,  … czy z Teatrem Gudejko: Katarzynę Herman, Ewę Kasprzyk, Antoniego Pawlickiego i wielu innych.

 

Wkrótce życie teatralne stolicy rozkwitnie na nowo. Spektakle znów będą dawać radość i „zmuszać” do przemyśleń... Bo przecież „najszlachetniejszą ze sztuk jest sztuka uszczęśliwiania ludzi”. Słowa Phineasa Taylora Barnuma niech staną się zapowiedzią tego co lada moment zacznie dziać się w Małej Warszawie.

 

Z nieukrywaną przyjemnością, jako wieloletni partner IMKI, Tito Productions i Teatru Gudejko – zapraszamy na scenę SPEKTAKLOVE - właśnie tu, do Małej Warszawy – Ewa Dądajewska z Booking Place.

 

KURTYNA W GÓRĘ

Jesteśmy w centrum wszechświata. Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie w tak doskonałej symbiozie funkcjonują kultura i biznes. To miejsce przepełnione twórczą aurą – dodaje Krzysztof Kostro, współzałożyciel Małej Warszawy.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
XIV Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski
Jeden z najważniejszych, polskich festiwali teatralnych, w tym ...
Lubliner Festival — I Festiwal Kultury Żydowskiej
Lubliner Festival to projekt, którego zadaniem jest wypełnienie ...
Damy radę z kulturą
Już ponad pół roku nie mamy łatwego dostępu do teatru w ...
Teatr Zagra: „Republikę marzeń” oraz Koncert
Dzięki stopniowemu przywracaniu działalności instytucji kultury, ...