Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 17.09.2012 A A A
Wygraj książkę "Cmentarz szczurów"
RED.

Ruszamy z kolejnym konkursem, w którym tym razem do wygrania jest powieść edukacyjna Tomasza Hejnowicza zatytułowana "Cmentarz szczurów". Książka została wydana w połowie sierpnia nakładem Warszawskiej Firmy Wydawniczej.


Nagrodę otrzyma pięć pierwszych osób, które do 23 września prześlą na adres mailowy redakcja@kulturownia.pl poprawną odpowiedź na pytanie: kim z zawodu jest autor "Cmentarza szczurów"?

 

Książka "Cmentarz szczurów" to powieść edukacyjna, która porusza wiele problemów społecznych z jakimi spotykają się ludzie w każdym środowisku, w każdej firmie i w każdym kraju na świecie. Problemy te opisane są z dystansem i specyficznym poczuciem humoru. To poczucie humoru trzeba lubić i rozumieć. Jeśli podobają Ci się opowiadania Jaroslava Haska, Witolda Gombrowicza, filmy Woody'ego Allena lub specyficzny humor Monthy Pythona możesz odnaleźć wiele takich inspiracji autora w tej opowieści. Jest w tym opowiadaniu duch „Ferdydurke” i jest też duch orwellowskiego „Roku 1984”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (6)
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...