Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 22.09.2012 A A A
Wygraj bilety na Kulturalne Spotkania w Rotundzie
RED.
Na zdjęciu Agata Klimczak

Konkurs dla naszych czytelników z Krakowa oraz dla wszystkich tych, którzy do Krakowa chcieliby się wybrać 25 września. O godzinie 18.30 w Domu Kultury Rotunda odbędzie się tam kolejne Kulturalne Spotkanie tym razem z przedstawieniem teatralno-muzycznym „TO CO NADAJE SENS” w wykonaniu aktorki Agaty Klimczak.


Do wygrania są dwie podwójne wejściówki. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze wyślą do nas do 24 września maila na adres redakcja@kulturownia.pl z hasłem w tytule: Konkurs: „TO CO NADAJE SENS”. W mailu wystarczy podać imię i nazwisko konkursowicza.

 

Zwycięzcy w Rotundzie obejrzą spektakl teatralno-muzyczny w wykonaiu Agaty Klimczak, która w poetycki sposób przypomni widowni, że sens życia znajduje się bliżej, niż można by przypuszczać, a nasze życie to swoisty teatr, w którym jesteśmy tylko marionetkami. Autorem tekstów do spektaklu, w aranżacji Sebastiana Bernatowicza, jest Marcin Urban. Atutem przedstawienia są świetnie zaśpiewane piosenki oraz ciekawa oprawa muzyczna opracowana przez Barbarę Leśniak - podczas tego niezwykłego spotkania usłyszeć będzie można m.in. utwory pt.:  Mrówka, Tatuaż serca, Piosenka o karierze, Kamień czy tytuowyTo co nadaje sens.

 

Agata Klimczak ma w swoim dorobku artystycznym występ w finale na  Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, na konkursach poświęconych twórczości Czesława Niemena iAgnieszki Osieckiej oraz dwukrotne Grand Prix  naFestiwalu Herbertowskim w Lublinie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...