Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.10.2012 A A A
Odpowiedź na pytanie i wygraj płytę DOMINIKI ZIOŁO!
RED.

Niedawno na rynku muzycznym ukazała się debiutancka płyta młodej wokalistki Dominiki Zioło. Krążek zatytułowany "Między nami" to mieszanka przewrotnych, ale i poruszających tekstów, akustycznego brzmienia, latynoskich rytmów oraz nastrojowych melodii w połączeniu ze zmysłowym głosem wokalistki.


Dominka Zioło jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach, można było usłyszeć podczas koncertów i festiwali, m.in.: Vena Music Festival, United Europe Jazz Festival. Wraz z zespołem brała również udział w nagraniu Koncertu LIVE na antenie Radia Gdańsk.Odpowiedz na pytanie konkursowe i wybierz się w niezapomnianą podróż po zakamarkach kobiecej duszy.

 

Pytanie konkursowe: Kto jest autorem tekstów z debiutanckiego albumu Dominiki Zioło? Drobna podpowiedź - jest to ta sama osoba, która napisała teksty do takich kultowych piosenek jak "Jesteś lekiem na całe zło", czy " Autobiografia". Już wiecie?

 

Poprawne odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres mailowy: redakcja@kulturownia.pl do 8 października. W temacie maila proszę podać hasło KONKURS. Dwie pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź otrzymają od nas debiutancką płytę Dominiki Zioło.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...
#63PL –bohaterowie podczas 11.NETIA OFF CAMERA
Bohater – lubisz to? Opowiedz nam o swoich bohaterach – to ...
Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!
Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. ...
“Animated in Poland” na 57. Krakowskim Festiwalu Filmowym - nabór projektów
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do programu ANIMATED ...