Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 05.10.2012 A A A
Pokaż swój talent i wygraj cenne nagrody
KAROLINA KORYŃSKA

Rusza konkurs dla ambitnych twórców, nad którym patronat objęła nasza redakcja. Organizatorem zabawy jest pierwsza w Polsce Platforma Biznesowa dla Twórców czyli 9thFLOOR, która gwarantuje ciekawe nagrody za niecodzienne pomysły.


Celem konkursu jest poszukiwanie nowych talentów a warunkiem przystąpienia do konkursu założenie konta na 9floor.pl oraz „polubienie” portalu na Facebooku.

 

Zabawa wystartowała w tym tygodniu i potrwa aż do 14 grudnia. Co kilka dni na profilu FB portalu 9thFLOOR pojawią się nowe zadania konkursowe, których realizacja zapewni otrzymanie określonej ilości punktów. Każdy, na tak zwaną zachętę, otrzyma 10 pkt. po zarejestrowaniu się na portalu. Uczestnicy z największą ilością zebranych „oczek” otrzymają nagrody główne w postaci nowoczesnych telefonów NOKIA ASHA 306, których wartość to kilkaset złotych. Dodatkowo organizatorzy planują co jakiś czas nagradzać uczestników konkursu drobnymi upominkami.

 

Zasady zabawy oraz regulamin konkursu odnajdziemy na facebookowym profilu 9thFLOOR - www.facebook.com/9floorpl.

 

9thFLOOR jest innowacyjną platformą internetową, pomagającą zdolnemu twórcy trafić do konkretnego odbiorcy, tym samy daje możliwość rozwoju zawodowego i  szansę pielęgnacji talentu. Platforma skutecznie łączy twórców i producentów.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...