Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 10.10.2012 A A A
Wygraj „Dziennik znaleziony w piekarniku” Marka Susdorfa
OLGA PLESIŃSKA

Pisaliśmy ostatnio o „Dzienniku”. Nawet całkiem dobrze. Między innymi, że „jest to poruszająca, otwierająca oczy opowieść” oraz, że „obnaża stereotypy, porusza ważny i często pomijany temat depresji poporodowej”. Używaliśmy słów autora/bohaterki, mówiąc, że „jest to autobiografia rozżalenia, literatura rozdrażnienia”, dodając swoje trzy grosze: „Literatura obrzydzenia, momentami wręcz wywołująca mdłości. Literatura bezradności, literatura zagubienia. Mocna literatura.”


Książkę wygra ten, kto odkopie na Kulturowni to, co napisaliśmy i odpowie na pytanie: Cytat z jakiej amerykańskiej pisarki znajduje się na 1 stronie „Dziennika znalezionego w piekarniku” Marka Susdorfa?

 

Na odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym: redakcja@kulturownia.pl do 16 października. Trzy pierwsze osoby, które wyślą maila z poprawną odpowiedzią otrzymają od nas wspomnianą książkę.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...