Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 12.10.2012 A A A
Wiemy kto wyda nowy Symulator Farmy 2013
INFORMACJA PRASOWA

Wydawnictwo Techland potwierdziło dziś, że w jego planie wydawniczym znalazły się obie wersje najnowszych Symulatorów Rolnych – Symulatora Farmy 2013.


Symulator Farmy to jedna z najlepiej sprzedających się i rozpoznawalnych marek, nie tylko w segmencie symulatorów, ale również w segmencie gier w ogóle. Developer ActaLogic ponownie stanął na wysokości zadania i stworzył nową jakość w dziedzinie symulatorów.

 

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani kolejną premierą symulatora o tematyce rolnej. Wiemy, że jest mnóstwo fanów tego typu rozgrywki w Polsce i czekają na każdą odsłonę tego typu gier. Tym bardziej cieszymy się, że będziemy wydawać w Polsce grę, która prawie na wszystkich polach jest lepsza, niż jej poprzedniczki.” – komentuje Tomasz Gawlikowski z Techlandu, kierownik Marketingu na Rynku Polskim.

 

Symulator Farmy 2013 to zaawansowany Symulator Rolny, w którym gracze mogą kierować licencjonowanymi pojazdami i wcielić się w rolę farmera, na 3 zróżnicowanych mapach: w Toskanii, Alpach i USA.

 

W najnowszej odsłonie Symulatora Farmy 2013 gracze będą mogli zasiąść za sterami takich licencjonowanych pojazdów jak Fendt, Valtra, Massey Ferguson, Challenger, Fliegl, Horsch, Amazone i wielu innych.

 

W wersji 2013 wprowadzono również szereg zmian dotyczących pomocników, nowych upraw rolnych i żywego inwentarza.

 

„Największym zaskoczeniem dla fanów będzie nowa oprawa graficzna oraz prawdziwa fizyka ziemi. Po pierwsze, dzięki współpracy z firmami produkującymi maszyny rolne, modele maszyn zostały odtworzone z niesamowitą dokładnością. Po drugie w poprzednich częściach, zmiany gleby były oddawane tylko i wyłącznie w formie graficznej, zmieniały się tekstury. Teraz gracze będą musieli uważać na wybrzuszenia, muldy etc. Będą one maiły realny wpływ na prowadzenie pojazdów. Zespół z ActaLogic postarał się, aby odczucia z bycia farmerem i sterowania pojazdami były jeszcze bardziej autentyczne, niż do tej pory” – tłumaczy Gawlikowski.

 

Techland ma w planach wydanie dwóch wersji gier: Edycję Standardową oraz Edycję Złotą. Symulator Farmy 2013 Złota Edycja posiadać będzie dodatkowe licencjonowane maszyny rolnicze oraz pełen zestaw historycznych maszyn rolniczych, które dostępne będą jedynie w tej wersji gry.Edycję Standardowa kosztować będzie 59,90 z. Edycja Złota odpowiednio 79,90 zł. Zaplanowana jest również limitowana Edycja Kolekcjonerska, której szczegóły poznamy już niebawem. Premiera obu wersji gier już w listopadzie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...