Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 12.10.2012 A A A
Wiemy kto wyda nowy Symulator Farmy 2013
INFORMACJA PRASOWA

Wydawnictwo Techland potwierdziło dziś, że w jego planie wydawniczym znalazły się obie wersje najnowszych Symulatorów Rolnych – Symulatora Farmy 2013.


Symulator Farmy to jedna z najlepiej sprzedających się i rozpoznawalnych marek, nie tylko w segmencie symulatorów, ale również w segmencie gier w ogóle. Developer ActaLogic ponownie stanął na wysokości zadania i stworzył nową jakość w dziedzinie symulatorów.

 

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani kolejną premierą symulatora o tematyce rolnej. Wiemy, że jest mnóstwo fanów tego typu rozgrywki w Polsce i czekają na każdą odsłonę tego typu gier. Tym bardziej cieszymy się, że będziemy wydawać w Polsce grę, która prawie na wszystkich polach jest lepsza, niż jej poprzedniczki.” – komentuje Tomasz Gawlikowski z Techlandu, kierownik Marketingu na Rynku Polskim.

 

Symulator Farmy 2013 to zaawansowany Symulator Rolny, w którym gracze mogą kierować licencjonowanymi pojazdami i wcielić się w rolę farmera, na 3 zróżnicowanych mapach: w Toskanii, Alpach i USA.

 

W najnowszej odsłonie Symulatora Farmy 2013 gracze będą mogli zasiąść za sterami takich licencjonowanych pojazdów jak Fendt, Valtra, Massey Ferguson, Challenger, Fliegl, Horsch, Amazone i wielu innych.

 

W wersji 2013 wprowadzono również szereg zmian dotyczących pomocników, nowych upraw rolnych i żywego inwentarza.

 

„Największym zaskoczeniem dla fanów będzie nowa oprawa graficzna oraz prawdziwa fizyka ziemi. Po pierwsze, dzięki współpracy z firmami produkującymi maszyny rolne, modele maszyn zostały odtworzone z niesamowitą dokładnością. Po drugie w poprzednich częściach, zmiany gleby były oddawane tylko i wyłącznie w formie graficznej, zmieniały się tekstury. Teraz gracze będą musieli uważać na wybrzuszenia, muldy etc. Będą one maiły realny wpływ na prowadzenie pojazdów. Zespół z ActaLogic postarał się, aby odczucia z bycia farmerem i sterowania pojazdami były jeszcze bardziej autentyczne, niż do tej pory” – tłumaczy Gawlikowski.

 

Techland ma w planach wydanie dwóch wersji gier: Edycję Standardową oraz Edycję Złotą. Symulator Farmy 2013 Złota Edycja posiadać będzie dodatkowe licencjonowane maszyny rolnicze oraz pełen zestaw historycznych maszyn rolniczych, które dostępne będą jedynie w tej wersji gry.Edycję Standardowa kosztować będzie 59,90 z. Edycja Złota odpowiednio 79,90 zł. Zaplanowana jest również limitowana Edycja Kolekcjonerska, której szczegóły poznamy już niebawem. Premiera obu wersji gier już w listopadzie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...