Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 01.11.2012 A A A
Rój B.V. Larsona już niebawem w księgarniach
OLGA PLESIŃSKA

Rój, bestseller autorstwa B.V. Larsona doczekał się swojej polskiej premiery. Już 9 listopada będziecie mogli samodzielnie sprawdzić, czy self-publisher z Kaliforni zasługuje na miano autora, który celnie trafia w oczekiwania czytelników.


Powieść Larsona określana jest jako połączenie "Dnia niepodległości", "Lotu nawigatora" i kolonialnych marines. Agresywni, spragnieni władzy obcy atakują ziemię za pośrednictwem statków kosmicznych. Rozpoczyna się kosmiczna wojna, w której porządanym dobrem są surowce. Ludzie, w oczach obcych jednostki prymitywne, zdają się łatwym celem. Ci jednak próbują się bronić...

 

B.V. Larson odniósł niebywały sukces w krótkim czasie. Jego recepta na sukces jest prosta: wystarczy pisać o tym, o czym ludzie chcą czytać, a nie o tym, o czym się chce pisać. Biorąc pod uwagę to, że jego książki sprzedają się w milionach egzemplarzy, recepta zdaje się być skuteczna. W ciągu pierwszego półrocza od publikacji sprzedał ponad 100 tys. własnych ebooków, z czego 26 tys. już w pierwszym miesiącu, a 38 tys. w miesiącu następnym. A do 2010 roku- do momentu w którym trafił na bloga Joe Konratha, „papieża self-publishingu” nie mógł znaleźć wydawcy dla swoich rękopisów. Zanim zaczął pisać nie wiedział o istnieniu urządzenia Kindle!

 

Rój reklamowany jest hasłem- " Ten fenomen nie może nie być zauważony, nie może przejść bez echa". Czy będzie tak w faktycznie? Zobaczymy po 9 listopada. Wtedy możecie zacząć na niego polować w księgarniach. My już zaryzykowaliśmy jako redakcja objęliśmy książkę patronatem medialnym.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (2)
PODOBNE TEMATY
Nagroda Gombrowicza po raz piąty
Prezydent Radomia i Muzeum Witolda Gombrowicza ogłaszają kolejną ...
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...