Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.11.2012 A A A
Zbiór wierszy i opowiadań „Berek” już w księgarniach
KAROLINA KORYŃSKA

14 listopada ukazała się książka „Berek” napisana przez Annę Pawłowską- Koziar, której wydawcą jest Warszawska Firma Wydawnicza. Publikacja jest próbą przedstawienia samej autorki a berek może być metaforą ciągłej walki z życiem, rozterek i pogoni za własnym szczęściem.


„Berek”, jest zbiorem wierszy, które wraz z wciągającą lekturą rozbudzają wyobraźnie czytelnika w taki sposób, iż nie będziecie mogli pozbyć się wrażenia jak niezwykła i ciekawą osoba jest autorka. Książka łącząca niezliczoną ilość wierszy i opowiadań tworzy swego rodzaju intymna historię, przedstawioną w kontekście doświadczeń Anny Pawłowskie- Koziar, która los często poddawał ciężkim próbom. Teksty przepełnia miłość nostalgia i smutek, a samo dzieło jest symbolicznym zamknięciem pewnego rozdziału i otwarciem na nowe możliwości.

 

Anna Pawłowska- Koziar z wykształcenia pedagog, literat z zamiłowania. Słowami które opisują najlepiej autorkę są fragmenty książki: „Uwielbia rozmowy damsko-męskie, wymianę spojrzeń i chemię pomiędzy ludźmi. Nie lubi lekceważenia, obłudy i krzywdzenia kogokolwiek.”

 

Kulturownia.pl zgodziła się objąć patronatem to przedsięwzięcie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (1)
PODOBNE TEMATY
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...
Nagroda Literacka GDYNIA w Mieście Słowa 2019
Nagrodzie Literackiej GDYNIA, po raz kolejny, towarzyszy festiwal ...
Co naprawdę wydarzyło się w willi Polańskich 9 sierpnia 1969?
Za dwa dni minie 50 lat od chwili, kiedy Charles Manson zleca ...
Nowe wydanie pierwszej książki Neli Małej Reporterki
Gdy miała pięć lat, zaczęła podróżować po świecie i ...