Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.11.2012 A A A
Zbiór wierszy i opowiadań „Berek” już w księgarniach
KAROLINA KORYŃSKA

14 listopada ukazała się książka „Berek” napisana przez Annę Pawłowską- Koziar, której wydawcą jest Warszawska Firma Wydawnicza. Publikacja jest próbą przedstawienia samej autorki a berek może być metaforą ciągłej walki z życiem, rozterek i pogoni za własnym szczęściem.


„Berek”, jest zbiorem wierszy, które wraz z wciągającą lekturą rozbudzają wyobraźnie czytelnika w taki sposób, iż nie będziecie mogli pozbyć się wrażenia jak niezwykła i ciekawą osoba jest autorka. Książka łącząca niezliczoną ilość wierszy i opowiadań tworzy swego rodzaju intymna historię, przedstawioną w kontekście doświadczeń Anny Pawłowskie- Koziar, która los często poddawał ciężkim próbom. Teksty przepełnia miłość nostalgia i smutek, a samo dzieło jest symbolicznym zamknięciem pewnego rozdziału i otwarciem na nowe możliwości.

 

Anna Pawłowska- Koziar z wykształcenia pedagog, literat z zamiłowania. Słowami które opisują najlepiej autorkę są fragmenty książki: „Uwielbia rozmowy damsko-męskie, wymianę spojrzeń i chemię pomiędzy ludźmi. Nie lubi lekceważenia, obłudy i krzywdzenia kogokolwiek.”

 

Kulturownia.pl zgodziła się objąć patronatem to przedsięwzięcie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (1)
PODOBNE TEMATY
Nowa data i formuła Big Book Festival 2020
Ósmy międzynarodowy Duży Festiwal Czytania odbędzie się ...
Ani kroku w tył, czyli dlaczego niektórych rzeczy nie da się uprościć i co z tego wynika
Co mają ze sobą wspólnego pułapka na myszy i wić bakterii? ...
DEMONY DZIECIŃSTWA – UPIORY DOROSŁOŚCI
Opowieść o traumatycznym dzieciństwie. Bliznach, jakie pozostają ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...