Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.11.2012 A A A
Zbiór wierszy i opowiadań „Berek” już w księgarniach
KAROLINA KORYŃSKA

14 listopada ukazała się książka „Berek” napisana przez Annę Pawłowską- Koziar, której wydawcą jest Warszawska Firma Wydawnicza. Publikacja jest próbą przedstawienia samej autorki a berek może być metaforą ciągłej walki z życiem, rozterek i pogoni za własnym szczęściem.


„Berek”, jest zbiorem wierszy, które wraz z wciągającą lekturą rozbudzają wyobraźnie czytelnika w taki sposób, iż nie będziecie mogli pozbyć się wrażenia jak niezwykła i ciekawą osoba jest autorka. Książka łącząca niezliczoną ilość wierszy i opowiadań tworzy swego rodzaju intymna historię, przedstawioną w kontekście doświadczeń Anny Pawłowskie- Koziar, która los często poddawał ciężkim próbom. Teksty przepełnia miłość nostalgia i smutek, a samo dzieło jest symbolicznym zamknięciem pewnego rozdziału i otwarciem na nowe możliwości.

 

Anna Pawłowska- Koziar z wykształcenia pedagog, literat z zamiłowania. Słowami które opisują najlepiej autorkę są fragmenty książki: „Uwielbia rozmowy damsko-męskie, wymianę spojrzeń i chemię pomiędzy ludźmi. Nie lubi lekceważenia, obłudy i krzywdzenia kogokolwiek.”

 

Kulturownia.pl zgodziła się objąć patronatem to przedsięwzięcie.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (1)
PODOBNE TEMATY
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...