Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.11.2012 A A A
Coming Out najlepszych
OLGA PLESIŃSKA

Warszawska Akademia Sztuk Pięknych już po raz czwarty prezentuje prace swoich najlepszych absolwentów w formie samodzielnej wystawy poza murami uczelni. 25 najciekawszych dyplomów można będzie oglądać w budynku orkiestry Sinfonia Varsovia.


Wśród prezentowanych prac znajdą się dyplomy absolwentów siedmiu wydziałów Akademii. Zobaczyć będzie można między innymi studium/analiza formy wiersza, projekt scenografii do filmu, film o kobiecie-guru, dyplom poświęcony zwyczajom Japonii i wiele innych. Coming Out to nie tylko miejsce promocji młodych artystów. To również przestrzeń dla najnowszej sztuki, miejsce spotkań twórców, absolwentów i pedagogów.

 

Większość osób, które prezentowały swoje prace na tej wystawie uważa ją za początek swojej samodzielnej artystycznej drogi. Drogi, którą będą podążać śladami tych abslowentów warszawskiej ASP, którzy zdobyli już uznanie: Mirosława Bałki, Katarzyny Kozyry, Leona Tarasewicza i wielu innych.

 

Przewidzianych jest również wiele wydarzeń towarzyszących wystawie, takich jak warsztaty, wykłady, pokazy.

 

Wernisaż wystawy odbędzie się 23 listopada w budynku Sinfonia Varsovia ul. Grochowska 270 w Warszawie. Wystawę będzie można natomiast oglądać od 24 listopada do 2 grudnia.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
40 lat w jeden dzień. Łódź Kaliska zaprasza na Mysią w Warszawie
W 2019 roku przypadało czterdziestolecie działalności grupy ...
Zobacz najmniejszą na świecie „Grę o tron”
Takiej „Gry o tron” jeszcze nie widzieliście. Zamiast potężnych ...
Festiwal NARRACJE. Co odkryjemy na gdańskich Siedlcach?
Modernistyczne osiedle na ul. Tarasy z rzeźbami robotników ...
Dziesiąta - jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Biennale Fotografii
10 edycji Ogólnopolskiego Biennale Fotografii „Krosno. Miasto ...