Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 29.11.2012 A A A
Far Cry 3 już na rynku
KAROLINA KORYŃSKA

Długo oczekiwana trzecia część znakomitej gry Far Cry właśnie debiutuje na europejskim rynku. Premiera strzelanki wyprodukowanej przez Ubisoft Studios odbędzie się właśnie dziś (29 listopada). W związku z tym wydarzeniem producenci przygotowali oficjalny zwiastun, który nie tylko przedstawia zarys postaci ale świetnie pokazuje charakter gry oraz jej fabułę.


Po niezbyt udanej poprzedniej wersji słynnej Far Cry, firma Ubisoft stanęła na wysokości zadania poprawiając poprzednie usterki. Jak informują producenci gra otrzymała już status gold. Na rynku pojawi się w wersjach na PC, konsole Xbox 360 i Playstation 3. Far Cry 3 to popularna odsłona strzelanek, gdzie nadrzędnym celem jest zniszczenie przeciwnika, który utrudnia nam realizację swoich planów. Całość podkreśla niezwykły realizm i świetna sceneria.

 

Tym razem gra przeniesie nas w świat tropikalnej wyspy Rook, na którą w wyniku nieszczęśliwych okoliczności w trakcie spędzania urlopu trafia bohater- Jason Brody, w którego wcielą się gracze. Jak się okazuję piękne na pierwszy rzut oka miejsce opanowane
jest przez psychopatycznych, rządnych krwi piratów. Dodatkowo przyjaciele Brody'ego trafiają do niewoli, w której każdy z oprawców to potencjalny zabójca. Zadaniem gracza jest uwolnienie znajomych i oczywiście wydostanie się z piekielnej wyspy, gdzie każdy
krok zapowiada niebezpieczeństwo. Konstrukcja postaci w Far Cry 3 jest zupełnie inna niż w standardowej strzelance. Jason to człowiek, który nigdy nie zabijał, jest strachliwym pijaczyną i będzie musiał nauczyć się pewnych zachowań aby przetrwać.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
SPIKE VOLLEYBALL - DZIŚ PREMIERA SYMULATORA SIATKÓWKI!
Według danych GUS, siatkówka to drugi najpopularniejszy sport ...
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...