Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.12.2012 A A A
Dora Wilk znowu w akcji
KAROLINA KORYŃSKA

Nowy rok przyniesie całkiem świeże premiery wydawnicze. Już 4 stycznia nakładem Fabryki Słów ukaże się kontynuacja „Złodzieja dusz” Anety Jadowskiej pt. „Bogowie muszą być szaleni”.


Druga część przygód słynnej Dory Wilk zapowiada się równie ciekawie. Piękna bohaterka działająca w oficjalnym świecie jako policjantka pilnuje porządku w Toruniu, Thorn i Trójmieście.

 

Jak się okazuje Dora to wiedźma, z potwornym uprzedzeniem do związków. Dokładnie tak jak w poprzednich częściach sprytna policjantka obdarzona nadnaturalnymi mocami będzie musiała skopać kilka wampirzych i wilkołaczych tyłków w walce o zachowanie porządku, a że dziewczyna jak magnes przyciąga same kłopoty, wariatów oraz męskie spojrzenia zapowiada się niezła
jatka.

 

„Bogowie muszą być szaleni” to książka utrzymana w nurcie urban fantasy. Autorka nie lubi rutyny i nigdy się nie poddaje w związku z tym musiała stworzyć niezwykle złożoną i intrygującą postać jaką jest Dora Wilk.

 

Książka ukaże się pod patronatem redakcji Kulturownia.pl.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...
Nagroda Literacka GDYNIA w Mieście Słowa 2019
Nagrodzie Literackiej GDYNIA, po raz kolejny, towarzyszy festiwal ...
Co naprawdę wydarzyło się w willi Polańskich 9 sierpnia 1969?
Za dwa dni minie 50 lat od chwili, kiedy Charles Manson zleca ...