Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.12.2012 A A A
Dora Wilk znowu w akcji
KAROLINA KORYŃSKA

Nowy rok przyniesie całkiem świeże premiery wydawnicze. Już 4 stycznia nakładem Fabryki Słów ukaże się kontynuacja „Złodzieja dusz” Anety Jadowskiej pt. „Bogowie muszą być szaleni”.


Druga część przygód słynnej Dory Wilk zapowiada się równie ciekawie. Piękna bohaterka działająca w oficjalnym świecie jako policjantka pilnuje porządku w Toruniu, Thorn i Trójmieście.

 

Jak się okazuje Dora to wiedźma, z potwornym uprzedzeniem do związków. Dokładnie tak jak w poprzednich częściach sprytna policjantka obdarzona nadnaturalnymi mocami będzie musiała skopać kilka wampirzych i wilkołaczych tyłków w walce o zachowanie porządku, a że dziewczyna jak magnes przyciąga same kłopoty, wariatów oraz męskie spojrzenia zapowiada się niezła
jatka.

 

„Bogowie muszą być szaleni” to książka utrzymana w nurcie urban fantasy. Autorka nie lubi rutyny i nigdy się nie poddaje w związku z tym musiała stworzyć niezwykle złożoną i intrygującą postać jaką jest Dora Wilk.

 

Książka ukaże się pod patronatem redakcji Kulturownia.pl.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...