Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 06.12.2012 A A A
Total War: ROME II – odkrywamy pierwszą grywalną frakcję
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Już teraz, na nowej wersji Total War™ Wiki, gracze mogą znaleźć pierwszy fragment opisujący historyczne frakcje, które będą dostępne w grze Total War™: ROME II. Pierwszą frakcją, która została dziś przedstawiona, są Rzymianie, natomiast kolejne będą ujawniane w najbliższych tygodniach i miesiącach.


Podstrona dotycząca frakcji z Total War™: ROME II od tej chwili stanie się jednym z najistotniejszych miejsc dla każdego fana serii Total War™. Zawierać ona będzie takie informacje jak mapę z punktem startowym dla każdej ze stron, szczegóły dotyczące mocnych stron zarówno militarnych, politycznych i administracyjnych oraz prezentację każdej z armii w trakcie bitwy. Nowa odsłona serii po raz kolejny przeniesie graczy do starożytnego świata, a tym razem będzie to podróż jeszcze bardziej autentyczna. Każda z frakcji dostępnych w grze będzie opisana i przedstawiona w najbardziej szczegółowy i dogłębny sposób spośród wszystkich dotychczasowych gier spod znaku Total War™. Różnice pomiędzy stronami nie będą jedynie kosmetyczne, każda z nich będzie oferowała zupełnie inny styl gry.

 

Frakcje w grze, reprezentujące największe potęgi greko-romańskie, barbarzyńskie oraz kultur wschodu, będą miały charakterystycznych tylko dla siebie agentów, systemy polityczne oraz trzy gałęzie rozwoju: militarna, miejska i techniczna. Każda będzie miała również własne problemy, którym będzie musiała stawić czoła oraz różne taktyki wojenne. Niektóre ze stron –
tak jak Rzymianie – są jeszcze podzielone na kilka grywalnych rodzin, które wprowadzają kolejne unikalne cechy i korzyści dla danej frakcji.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...