Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 06.12.2012 A A A
Total War: ROME II – odkrywamy pierwszą grywalną frakcję
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Już teraz, na nowej wersji Total War™ Wiki, gracze mogą znaleźć pierwszy fragment opisujący historyczne frakcje, które będą dostępne w grze Total War™: ROME II. Pierwszą frakcją, która została dziś przedstawiona, są Rzymianie, natomiast kolejne będą ujawniane w najbliższych tygodniach i miesiącach.


Podstrona dotycząca frakcji z Total War™: ROME II od tej chwili stanie się jednym z najistotniejszych miejsc dla każdego fana serii Total War™. Zawierać ona będzie takie informacje jak mapę z punktem startowym dla każdej ze stron, szczegóły dotyczące mocnych stron zarówno militarnych, politycznych i administracyjnych oraz prezentację każdej z armii w trakcie bitwy. Nowa odsłona serii po raz kolejny przeniesie graczy do starożytnego świata, a tym razem będzie to podróż jeszcze bardziej autentyczna. Każda z frakcji dostępnych w grze będzie opisana i przedstawiona w najbardziej szczegółowy i dogłębny sposób spośród wszystkich dotychczasowych gier spod znaku Total War™. Różnice pomiędzy stronami nie będą jedynie kosmetyczne, każda z nich będzie oferowała zupełnie inny styl gry.

 

Frakcje w grze, reprezentujące największe potęgi greko-romańskie, barbarzyńskie oraz kultur wschodu, będą miały charakterystycznych tylko dla siebie agentów, systemy polityczne oraz trzy gałęzie rozwoju: militarna, miejska i techniczna. Każda będzie miała również własne problemy, którym będzie musiała stawić czoła oraz różne taktyki wojenne. Niektóre ze stron –
tak jak Rzymianie – są jeszcze podzielone na kilka grywalnych rodzin, które wprowadzają kolejne unikalne cechy i korzyści dla danej frakcji.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...