Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.01.2013 A A A
Disney Infinity zaprasza graczy do nowego świata gry
INFORMACJA PRASOWA
Źródło: www.infinity.disney.com/#!/game

Po raz pierwszy w historii, najpopularniejsze postacie Disneya i Pixara spotykają się w wyjątkowym projekcie Disney Infinity.


Disney Interactive ogłosił właśnie swoje najambitniejsze growe przedsięwzięcie w historii - Disney Infinity. Ta zupełnie nowa platforma do gry oferuje wolność w kreowaniu scenariuszy oraz przebiegu rozgrywki, a wszystko z udziałem ulubionych bohaterów z The Walt Disney Company i Pixar Animation Studios. Disney Infinity umożliwia graczom wzięcie udziału w oryginalnych przygodach wewnątrz wielu światów Disney i Pixar oraz budowanie własnych, używając potęgi wyobraźni.

 

„Disney Infinity przedstawia nowy sposób interakcji z tym, co najlepsze z Disneya zarówno teraz jak i w przyszłości, na jednej platformie”, powiedział John Pleasants, jeden z prezesów Disney Interactive. „Innowacyjne podejście do rozgrywki sprawi, że Disney Infinity powoła do życia nowe postacie, historie i środowiska znane z wieloletniej twórczości  The Walt Disney Company, wywołując zachwyt zarówno wśród miłośników filmów i animacji, jak i wszystkich graczy.”

 

Disney Infinity w wyjątkowy sposób integruje kolekcjonerskie figurki  postaci , które ożywają podczas gry. Figurki zapewniają dostęp do przygód wybranych bohaterów oraz umożliwiają połączenie różnych postaci oraz światów Disney i Pixar na wirtualnym Placu Zabaw. Zupełnie nowy świat gry Disney Infinity trafi na polski rynek latem 2013.

 

W każdym dostępnym uniwersum  gracze będą musieli rozwiązywać liczne zagadki, zmagać się z wieloma przeciwnikami oraz odkrywać sekrety najsłynniejszych lokacji znanych z różnych kreacji Disneya.  W każdym ze światów znajdują się ukryte postacie oraz charakterystyczne pojazdy i gadżety. Wszystkie znalezione i zebrane elementy mogą być użyte na Placu Zabaw do budowania i modyfikowania światów przy pomocy postaci, krajobrazów i rozmaitych akcesoriów. Gracze mogą dzielić się swoimi wyjątkowymi kreacjami z innymi, zarówno w trybie kooperacji, jak i rozgrywce online.

 

Na platformę Disney Infinity składają się:
• Interaktywne elementy Disney Infinity – początkowo jest to seria 40 kolekcjonerskich elementów interaktywnych rozszerzających i modyfikujących rozgrywkę.
• Interaktywne figurki postaci Disney Infinity – 17 postaci pozwalających na uczestniczenie w wyjątkowych przygodach poszczególnych postaci oraz na używanie ich na Placu Zabaw.
• Czytnik Disney Infinity – Po umieszczeniu figurek na czytniku odblokowane zostają światy oraz przygody Disney Infinity.
• Dyski mocy Disney Infinity – Interaktywne dyski umieszczone na czytniku pozwalają na przeróżne modyfikacje postaci i rozgrywki.

 

„Disney Infinity łączy postacie Disney i Pixar oraz różne scenariusze przygód tak, jak robią to dzieci podczas prawdziwej zabawy” powiedział John Blackburn – prezes Avalanche Software. „Unikatowa mechanika rozgrywki oraz innowacyjne podejście do wygenerowanego przez gracza kontentu w trybie Placu Zabaw sprawia, że Disney Infinity pobudzi wyobraźnię graczy i zapewni niekończące się godziny kreatywnej rozrywki.”

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...