Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.01.2013 A A A
Disney Infinity zaprasza graczy do nowego świata gry
INFORMACJA PRASOWA
Źródło: www.infinity.disney.com/#!/game

Po raz pierwszy w historii, najpopularniejsze postacie Disneya i Pixara spotykają się w wyjątkowym projekcie Disney Infinity.


Disney Interactive ogłosił właśnie swoje najambitniejsze growe przedsięwzięcie w historii - Disney Infinity. Ta zupełnie nowa platforma do gry oferuje wolność w kreowaniu scenariuszy oraz przebiegu rozgrywki, a wszystko z udziałem ulubionych bohaterów z The Walt Disney Company i Pixar Animation Studios. Disney Infinity umożliwia graczom wzięcie udziału w oryginalnych przygodach wewnątrz wielu światów Disney i Pixar oraz budowanie własnych, używając potęgi wyobraźni.

 

„Disney Infinity przedstawia nowy sposób interakcji z tym, co najlepsze z Disneya zarówno teraz jak i w przyszłości, na jednej platformie”, powiedział John Pleasants, jeden z prezesów Disney Interactive. „Innowacyjne podejście do rozgrywki sprawi, że Disney Infinity powoła do życia nowe postacie, historie i środowiska znane z wieloletniej twórczości  The Walt Disney Company, wywołując zachwyt zarówno wśród miłośników filmów i animacji, jak i wszystkich graczy.”

 

Disney Infinity w wyjątkowy sposób integruje kolekcjonerskie figurki  postaci , które ożywają podczas gry. Figurki zapewniają dostęp do przygód wybranych bohaterów oraz umożliwiają połączenie różnych postaci oraz światów Disney i Pixar na wirtualnym Placu Zabaw. Zupełnie nowy świat gry Disney Infinity trafi na polski rynek latem 2013.

 

W każdym dostępnym uniwersum  gracze będą musieli rozwiązywać liczne zagadki, zmagać się z wieloma przeciwnikami oraz odkrywać sekrety najsłynniejszych lokacji znanych z różnych kreacji Disneya.  W każdym ze światów znajdują się ukryte postacie oraz charakterystyczne pojazdy i gadżety. Wszystkie znalezione i zebrane elementy mogą być użyte na Placu Zabaw do budowania i modyfikowania światów przy pomocy postaci, krajobrazów i rozmaitych akcesoriów. Gracze mogą dzielić się swoimi wyjątkowymi kreacjami z innymi, zarówno w trybie kooperacji, jak i rozgrywce online.

 

Na platformę Disney Infinity składają się:
• Interaktywne elementy Disney Infinity – początkowo jest to seria 40 kolekcjonerskich elementów interaktywnych rozszerzających i modyfikujących rozgrywkę.
• Interaktywne figurki postaci Disney Infinity – 17 postaci pozwalających na uczestniczenie w wyjątkowych przygodach poszczególnych postaci oraz na używanie ich na Placu Zabaw.
• Czytnik Disney Infinity – Po umieszczeniu figurek na czytniku odblokowane zostają światy oraz przygody Disney Infinity.
• Dyski mocy Disney Infinity – Interaktywne dyski umieszczone na czytniku pozwalają na przeróżne modyfikacje postaci i rozgrywki.

 

„Disney Infinity łączy postacie Disney i Pixar oraz różne scenariusze przygód tak, jak robią to dzieci podczas prawdziwej zabawy” powiedział John Blackburn – prezes Avalanche Software. „Unikatowa mechanika rozgrywki oraz innowacyjne podejście do wygenerowanego przez gracza kontentu w trybie Placu Zabaw sprawia, że Disney Infinity pobudzi wyobraźnię graczy i zapewni niekończące się godziny kreatywnej rozrywki.”

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...