Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
II Warszawskie Targi Egzotyczne
A A A
Data imprezy: 26.11.2017 | Miasto: WarszawaAutor: PTT

Zapraszamy wszystkich akwarystów i terrarystów na niezwykłe wydarzenie w Warszawie! WTE to połączenie wystawy zwierząt egzotycznych, targów rzadkich roślin oraz targów akwarystycznych. W wydarzeniu na powierzchni prawie 1700m2 wystawi się ponad 100 wystawców. Na ich stoiskach będzie można kupić niezwykłe okazy roślin owadożernych, drzew egzotycznych, orchidei, zobaczyć najmniejsze i największe gatunki gadów, płazów, ryb, a także zaopatrzyć się w cały osprzęt zarówno terrarystyczny, jak i akwarystyczny u najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce.

To niepowtarzalna okazja, by przyjrzeć się z bliska zwierzętom owianym tak wielką niesławą, jakimi są gady. Hodowcy z całej Polski przyjadą, by odpowiedzieć na każde pytanie żądnych wiedzy ludzi, którzy tłumnie pojawiają się na naszych targach.


Podczas targów odwiedzających czekają liczne niespodzianki!


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

polskietargiterrarystyczne@gmail.com

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy