Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
ReRecitale Chopinowskie w Pałacu Pacółtowo - pianista Jacek Kortus
A A A
Data imprezy: 15.10.2017 | Miasto: PacółtowoAutor: Pałac Pacółtowo

Są miejsca, gdzie muzyki Chopina słucha się w sposób jedyny i niepowtarzalny, tak jak to się dzieje w Żelazowej Woli, Łazienkach Królewskich w Warszawie, czy w Pałacu Pacółtowo.

 

Po zeszłorocznej spotkaniach z Chopinem, które cieszyła się dużym zainteresowaniem ruszamy w tym roku z drugą edycją Recitali Chopinowskich w Pałacu Pacółtowo.


Recitale w Pałacu Pacółtowo cieszą się ogromnym uznaniem tak z powodu występujących artystów wirtuozów, jak również niepowtarzalnych walorów akustycznych miejsca dla słuchania muzyki Chopina. 

Pacółtowskie Recitale to koncerty salonowe - jedyne całoroczne i jedyne salonowe recitale chopinowskie w Polsce. Od maja do października odbywają się w każdą niedzielę, od października do maja w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. 

Wszystkim Państwu, którzy nie mieli dotąd okazji uczestniczenia w salonowych recitalach chopinowskich polecamy przeżyć tę maestrię brzmienia Chopina „na wyciągnięcie ręki niejako” i posłuchać wybitnych pianistów, uczestników i laureatów Międzynarodowych Konkursów Pianistycznych, a także kilku pianistów, przygotowujących się do kolejnej XVIII edycji konkursu w 2020 roku. Może więc dane nam będzie usłyszeć przyszłego kolejnego Laureata. 

Wydarzenie zostało objęte patronatem Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina. 

Wejście na wydarzenie jest bezpłatne dla dzieci i studentów, dla pozostałych koszt biletu to 20 zł. 


15.10 godziny: 13.00 i 17.00
Pianista: Jacek Kortus


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

Pacółtowo 14-107 , Pacółtowo 2
tel.: +48 89 642 29 84
e-mail: palac@palacpacoltowo.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy