Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Scream Music Showcase with TRVLR [NL]
A A A
Data imprezy: 17.02.2018 - 18.02.2018 | Miasto: KatowiceAutor: inqbator klub

Line up:

► Main floor: [DNB, Neurofunk, Neurocore, Crossbreed, Technoid]

TRVLR [ NEUROFU*K] - NL

Krzyku [ Scream Music, inq.pl]

Kosay [Scream Music, Methlab PL, DRUMATIC

Dethria [Scream Music, Pure Sounds Collective]

Domin [Scream Music]

Sinusoyda [Scream Music, Sonic Nation Events]


► Bar floor: [Deep DNB, Halfstep, Microfunk, Liquid]

BMS [Scream Music]

BMS & Headbite

Kuaq [Scream Music/Dub Lovin' Criminals/drum'a'turgia]


TRVLR

DJ, producent i założyciel NEUROFU*K; Jednego z najważniejszych wydarzeń sceny Drum & Bass w Hadze w Holandii.

Vincent Berends, a.k.a. TRVLR rozpoczął działalność pod tym aliasem około rok temu, eksperymentując z jego brzmieniem i produkując na różne sposoby, dla maksymalnej satysfakcji publiczności.
Grał już na takich eventach jak Inversion x Let it Roll, Wildstyle, Concrete Jungle, Critikal, Bassball, Bassfaced, WOPWOp i Boomkool.

Po 9 latach na scenie poznał wielu czołowych artystów, takich jak Amon Tobin i Aphex Twin. Ogromna dawka Jazzu w jego wychowaniu sprawiła, że umieścił te bardzo charakterystyczne brzmienia w Drum & Bass. Mocny Neurofunk i głębokie rollery z wpływami jazzu, soulu i funku są typowe w jego setach. Na pewno wie, jak porwać publiczność ciepłymi klimatami, zaskakującymi dropami i świeżymi dubplatami.

Wydarzenie które organizuje ma ogromny wpływ na Drum & Bass w Hadze. Otworzył dla siebie bramę, by podzielić się swoim gustem z muzyką z publicznością i zaprosił już wielu swoich idoli, takich jak "DLR", "Optiv", "CZA", "Malux", "Hybris", "Forbidden Society" i wielu innych, którzy pomogli mu rozwinąć się w muzycznej pasji i ukształtować jego brzmienie.

Koncerty i wydawnictwa zaplanowane na 2018 roku sprawiają, że będzie to dla niego ogromny rok. Miej oczy szeroko otwarte.

Start 22:00 | Koniec 06:00 | Wejście: 15 zł
INQbator club | KATOWICE ul. Dworcowa 2


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

www.inq.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy