Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Recital "Chopin w podróży" - Maciej Wota
A A A
Data imprezy: 25.02.2018 | Miasto: PacółtowoAutor: Pałac Pacółtowo

25 lutego Pałac Pacółtowo zaprasza na koncert w ramach cyklu salonowych recitali Fryderyka Chopina pod nazwą „Chopin w podróży”. W ostatni weekend każdego miesiąca, we wspaniałych wnętrzach Pałacu spotykamy się z muzyką Chopina w wykonaniu najznakomitszych pianistów, laureatów krajowych i międzynarodowych konkursów muzycznych.

Koncert jest połączony ze słowem o muzyce, pozwalającym bliżej poznać postać i twórczość Chopina. Prowadzi Jan Popis, muzykolog, krytyk muzyczny, jeden z najwybitniejszych znawców muzyki Fryderyka Chopina.

To już kolejna odsłona chopinowskich recitali w salonie Pałacu Pacółtowo, w których możemy uczestniczyć od dwóch lat. Zostały wymyślone tak, by odbyć podróży, trafić do miejsca, w którym można posłuchać muzyki Chopina i odczuć jej wyjątkowe piękno. Po dwóch latach zdążyły zdobyć uznanie osób mających wcześniej kontakt z tą muzyką, ale i też słuchających jej po raz pierwszy, którzy wyznali, że: „wrażenie pozostaje jedyne i niezapomniane, bo w takich warunkach Chopina ma się na wyciągnięcie ręki”.

25.02 godziny: 13.00 i 17.00
Pianista: Maciej Wota

Kolejne recitale zaplanowane są w następujących terminach:
25 marca 2018 - ADAM GOŹDZIEWSKI
29 kwietnia 2018 - ŁUKASZ CHRZĘSZCZYK


Pacółtowo 14-107 , Pacółtowo 2
tel.: +48 89 642 29 84
e-mail: palac@palacpacoltowo.pl


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

Pacółtowo 14-107 , Pacółtowo 2
tel.: +48 89 642 29 84
e-mail: palac@palacpacoltowo.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy