Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Premiera w WCTD: Niezłe kwiatki, czyli Nowy w rodzinie
A A A
Data imprezy: 23.09.2018 - 03.10.2018 | Miasto: WrocławAutor: WCTD

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na premierę najnowszego spektaklu dla dzieci pt. „Niezłe kwiatki, czyli Nowy w rodzinie” już 23 września o godz. 17.00!

„Niezłe kwiatki, czyli Nowy w rodzinie” to najnowszy spektakl Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka dla dzieci +4 lat. Opowiada historię małej Kasi i jej rodziny, w której właśnie ma pojawić się tytułowy Nowy, czyli… młodszy brat. Dziewczynka nie potrafi poradzić sobie z zaistniałą sytuacją – od teraz będzie musiała dzielić się zabawkami oraz uwagą rodziców z najmłodszym członkiem rodziny. Boi się, że przestanie być dla rodziców najważniejsza, a młodszy brat „zepsuje ich rodzinę”. Dziewczynka złości się i smuci, jednak tato tłumaczy jej, że emocje „to są takie… kwiaty, które kwitną w nas”, więc i o nie trzeba dbać, jak o każdy ogród. Czy mała bohaterka będzie potrafiła zaakceptować pojawienie się braciszka na świecie? Czy w jej ogrodzie zakwitną piękne, kolorowe kwiaty?
To historia o trudnych emocjach, których dzieci często nie rozumieją oraz o tym, jak sobie z nimi radzić. Ta wzruszająca opowieść nauczy najmłodszych widzów, że uczucia, które wydają się złe, mogą przemienić się w najpiękniejszy ogród świata – ogród miłości.

Kiedy: 23 września, niedziela, godz. 17.00
Pozostałe terminy: 24 września godz. 10.15, 25 września godz. 9.00, 10.15, 30 września godz. 17.00, 1-3 października godz. 9.00, 10.15
Gdzie: Duża Scena WCTD, ul. Kuźnicza 29a (I piętro)
Dla kogo: dzieci +5 lat

Cena biletu: od 13 do 21zł/os. Dla grup zorganizowanych: 17zł/dziecko
Bilety dostępne od sierpnia 2018r. na: www.bilety.centrumtworczosci.pl
Więcej informacji na: www.centrumtworczosci.pl


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

tel. 71 341 80 02, e-mail: biuro@centrumtworczosci.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy