Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Akademia sztuki performansu - spotkanie z prof. Richardem Demarco
A A A
Data imprezy: 17.07.2018 | Miasto: KatowiceAutor: Muzeum Śląskie w Katowicach
Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Akademia sztuki performansu – Beuys, Kantor i Edinburgh Festival. Spotkanie z prof. Richardem Demarco.

Wydarzenie poświęcone sztuce wybitnych artystów Josepha Beuysa i Tadeusza Kantora, którzy spotkali się w latach 70. za sprawą Richarda Demarco. Profesor Demarco przybliży historię spotkania wielkich awangardzistów w trakcie Międzynarodowego Festiwalu w Edynburgu. Richard Demarco jest założycielem Richard Demarco Gallery i Demarco European Arts Foundation, swoimi projektami wspiera rozwój sztuki, a także uczestniczy w zachowaniu kulturalnego dziedzictwa Europy. Wykład odbędzie się w języku angielskim i będzie tłumaczony na język polski.
Prowadzenie: Richard Demarco

17.07 / wtorek / godz. 18.00
Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego / stolarnia
wstęp wolny

Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami: https://muzeumslaskie.pl/pl/kalendarium/akademia-sztuki-performansu-beuys-kantor-edinburgh-festival/
Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy