Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Warsztaty tworzenia świec
A A A
Data imprezy: 09.11.2018 | Miasto: ChorzówAutor: Pracownia Działań Twórczych

W związku ze zbliżającymi się świętami i powtarzającymi się pytaniami o różne tematy warsztatów, powstał pomysł stworzenia cyklu pod tytułem "Tworzymy ozdoby świąteczne". W jego ramach będą realizowane warsztaty z różnych technik, które można wykorzystać, np. z okazji świąt. Tym razem zapraszamy na warsztaty tworzenia świec. Nie jest to trudna technika, za to pozwalająca stworzyć ciekawe, kolorowe i bardzo klimatyczne świeczki z parafiny. Uczestnicy uczą się topić i barwić wosk, odlewając kolorową stojącą świecę. Świece to dobre ćwiczenie cierpliwości, ponieważ tutaj sporo czasu zajmuje czekanie 'aż się ostudzi', ale efekt wart jest tego czekania.

Ponieważ przy okazji pierwszych zajęć, było mnóstwo pytań o kolejne od osób, które nie zdążyły,, a więc wychodzimy naprzeciw i ogłaszamy jeszcze jedne warsztaty tworzenia świec. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia w piątek, 9 listopada od godz 16.00 do 19.00 Warsztaty przeznaczone są dla starszej młodzieży i dorosłych.

Termin zgłoszeń - do 8 listopada


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

https://aleksandra-luna-art.blogspot.com

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy