Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
WARSZTATY TWORZENIA MOZAIKOWYCH PODKŁADEK
A A A
Data imprezy: 16.11.2018 | Miasto: ChorzówAutor: Pracownia Działań Twórczych

W związku ze zbliżającymi się świętami i powtarzającymi się pytaniami o różne tematy warsztatów, powstał pomysł stworzenia cyklu pod tytułem "Tworzymy ozdoby świąteczne". W jego ramach będą realizowane warsztaty z różnych technik, które można wykorzystać, np. z okazji świąt. Tym razem zapraszamy na warsztaty mozaikowych podkładek ze szkła witrażowego Szkło witrażowe jest bardzo plastyczne i można z niego wyczarować wiele oryginalnych ozdób. Tuż przed świętami stworzymy podkładki z motywem świątecznym. Każdy będzie mógł wymyślić swój wzór i przelać go na podkładkę. W ramach zajęć nauka łamania szkła, projektowania oraz komponowania całości. Powstaną barwne i oryginalne podkładki do wykorzystania na świątecznym stole

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia w piątek, 16 listopada od godz 16.00 do 19.00 Warsztaty przeznaczone są dla starszej młodzieży i dorosłych.

Zapraszamy do przysyłania zgłoszeń - formularz Termin zgłoszeń - do 13 listopada.Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

https://aleksandra-luna-art.blogspot.com

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy