Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Średniowieczne baśnie Malwiny de Brade. Wystawa malarstwa w Koneserze
A A A
Data imprezy: 26.01.2019 - 16.02.2019 | Miasto: WarszawaAutor: Dom Aukcyjny Art in House

Już 26 stycznia 2019 o 18:00 zapraszamy Państwa do Centrum Praskiego Koneser (wejście od ulicy Białostockiej, lokal przy księgarni Świat Książki) na wernisaż wystawy Malwiny de Brade, artystki przywołującej w swoich pracach magię średniowiecznych miniatur oraz legend o księżniczkach i zamkach. Kuratorem wydarzenia jest Anita Wolszczak-Karasiewicz, założycielka Domu Aukcyjnego Art in House.
Niezwykle aktywna zawodowo i mocno zaangażowana społecznie artystka ma na swoim koncie mnóstwo wystaw (zarówno indywidualnych, jak i zbiorowych) na terenie całej Polski. Zajmuje się promocją artystów, publikując o nich artykuły w piśmie „LiryDram” oraz organizując wystawy. Od lat jest komisarzem pleneru malarskiego odbywającego się w Starych Żukowicach. Przez dwa lata współorganizowała Festiwal Sztuki Jeździeckiej. Zajmuje się malarstwem, ilustracją książkową, fotografią, grafiką warsztatową i animacją. Artystka współpracowała z marką odzieżową Hand Made Store, prezentującą ubrania i akcesoria z wzorami projektowanymi przez niezależnych artystów. Jej grafiki znalazły się na koszulkach i T-shirtach marki. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków i międzynarodowej grupy fotograficznej Szare Dni.

Wystawa potrwa do 16 lutego 2019 roku, będzie można ją oglądać w godzinach otwarcia „Konesera”.


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

anita_wolszczak@artinhouse.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy