Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Koncert IRENY SANTOR w Pruszkowie
A A A
Data imprezy: 02.06.2019 | Miasto: PruszkówAutor: Daily Sound

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w 2019 roku obchodzi diamentowy jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie, wspólnie z Państwem, podczas wyjątkowej trasy koncertowej „Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem”.


Irena Santor, jako pierwsza polska artystka z dziedziny muzyki rozrywkowej, została uhonorowana tytułem doktora honoris causa, przyznanym przez Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Odbierając ten zaszczytny tytuł Artystka powiedziała - Moim najważniejszym osiągnięciem jest to, że przez dziesiątki lat nigdy nie brakowało mi publiczności na widowni, nigdy nie byłam artystką bezrobotną. Ciągle jeszcze towarzyszy mi uczucie, że jestem potrzebna, że do dziś mam dla kogo śpiewać. I właśnie to uważam za moje największe osiągnięcie.


Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Irenę Santor, piosenki, które z Jej punktu widzenia były i są ważne, które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem znane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Jubilatki.

Termin: 02.06.2019 r. (niedziela)
Godzina: 18:00

Miejsce: Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie
Ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków

Bilety dostępne:

Stacjonarnie: recepcja CKiS Pruszków, tel. 22 759 52 48
Pn. - Sb. 9.00 - 21.00
Nd. 11.00 - 21.00


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

kontakt@dailysound.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy