Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Marcowe soboty z atrakcjami dla najmłodszych w Klubie Artystycznym bMAL w Galerii Bemowo
A A A
Data imprezy: 16.03.2019 - 30.03.2019 | Miasto: WarszawaAutor: Galeria Bemowo

Galeria Bemowo oraz Klub Artystyczny bMAL zapraszają na cotygodniowe atrakcje dla najmłodszych klientów. W każdą sobotę marca na dzieci czekają rodzinne poranki pełne zabawy i animacji, a także popołudniowe zajęcia z przedsiębiorczości.
Otwarty we wrześniu 2018 roku Klub Artystyczny bMAL w Galerii Bemowo to bogata oferta wydarzeń skierowanych zarówno do młodszego, jak i starszego odbiorcy. Przez cały marzec w każdą sobotę bMAL wspólnie z Galerią Bemowo zaplanowali atrakcje dla dzieci, które pobudzą kreatywność i pomogą w nabyciu nowych umiejętności. W marcowe soboty odbędą się:
• Balonowa Akademia, czyli warsztaty skręcania figurek z balonów poprowadzone przez profesjonalnego animatora. Zajęcia odbędą się 16 marca 2019 r. w godzinach 10.30-12.30;
• Wielki Świat Klocków, czyli rodzinne budowanie wielkich konstrukcji z klocków LEGO® oraz klocków drewnianych i plastikowych. Zajęcia odbędą się 23 marca 2019 r. w godzinach 10.30-12.30;
• Koralikowy Zawrót Głowy, czyli warsztaty prasowanych koralików. Zajęcia odbędą się 30 marca 2019 r. w godzinach 10.30-12.30;
• Maluch na zakupach, czyli cykl zajęć z przedsiębiorczości dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Podczas spotkań najmłodsi poznają podstawowe pojęcia ekonomiczne oraz dowiedzą się czym jest pieniądz, skąd się biorą pieniądze, jakie są formy oszczędności. Wspólnie z prowadzącymi zastanowią się nad wartością pracy oraz stworzą własną reklamę wybranego produktu. Zajęcia odbędą się w dniach 16, 23 i 30 marca 2019 r. w godzinach 15.00-16.00.


„Galeria Bemowo to miejsce spotkań zarówno dla małych, jak i dużych. Wspólnie z Klubem Artystycznym bMAL zlokalizowanym w naszym centrum zapraszamy na marcowe atrakcje dla dzieci. W programie m.in. zajęcia z przedsiębiorczości, podczas których maluchy – w przystępny i pełen zabawy sposób – poznają lepiej otaczający nas świat” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.
Wstęp na zaplanowane atrakcje jest bezpłatny.


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

Galeria Bemowo, Warszawa

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy