Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Współczesny Kazachstan zaklęty w fotografii w Klubie Artystycznym w Galerii Bemowo
A A A
Data imprezy: 06.04.2019 - 20.04.2019 | Miasto: WarszawaAutor: Galeria Bemowo

Ambasada Republiki Kazachstanu w Polsce, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo oraz Galeria Bemowo zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej „Współczesny Kazachstan”, który odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godz. 16.00 w Klubie Artystycznym bMAL w Galerii Bemowo.
Wystawa „Współczesny Kazachstan” jest organizowana z okazji 27. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Kazachstanem a Polską. Podczas wernisażu, który rozpocznie się 6 kwietnia o godz. 16.00 na gości czekają m.in. spotkanie z przedstawicielami Ambasady Kazachstanu w Polsce, degustacja słodkich kazachskich przysmaków, prezentacja filmu o Kazachstanie oraz gościnny występ artystów.


„Przed nami kolejna wystawa fotograficzna w Galerii Bemowo. Cieszymy się, że nasza galeria jest przestrzenią, w której organizowane są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne na czele z wystawami fotografii. Zapraszamy naszych klientów na piątkowy wernisaż, który przybliży wszystkim współczesny Kazachstan oraz tradycje tego narodu” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.


Wystawę będzie można oglądać do 20 kwietnia.


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

orchidea@orchideapr.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy