Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Maciej Marcisz | EMPIK JUNIOR
A A A
Data imprezy: 25.04.2019 | Miasto: WarszawaAutor: Maciej Marcisz

Maciej Marcisz – „Taśmy Rodzinne”
25 kwietnia, godz. 18:00
Empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

„Taśmy Rodzinne” (Wydawnictwo W.A.B.) to zabawna historia o radzeniu sobie z dorosłością, która niespodziewanie przeradza się w poruszającą sagę rodzinną. Opowieść o magicznej i fatalnej sile pieniądza, narodzinach fortun nowobogackich, toksycznym poczuciu wyjątkowości i skutkach manipulowania wspomnieniami. O tym, czego drugi człowiek nigdy nie dowie się o cudzej rodzinie i o pewnej taśmie VHS. Joanna Bator, autorka nagrodzonej Nagrodą Literacką NIKE powieści „Ciemno, prawie noc” opisała debiut Marcisza słowami: „Taśmy rodzinne” to mięsista, napisana z talentem i wielką empatią opowieść o rozpadzie więzi rodzinnych i próbie ich sklejenia.

Maciej Marcisz – od prawie dekady pracuje w branży wydawniczej, od dwóch lat w Grupie Wydawniczej Foksal. Członek rady fundacji SEXEDPL. „Taśmy rodzinne” to jego pierwsza powieść.


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

Empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy