Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Wiedźma atakuje na Ursynowie, Kapitan Warszawa wyrusza na pomoc!
A A A
Data imprezy: 19.05.2019 | Miasto: WarszawaAutor: Fundacja Zwalcz Nudę

Zagadki, tajemnice, sekrety i niesamowite przygody! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkich mieszkańców Ursynowa do wzięcia udziału w pasjonującej grze miejskiej, inspirowanej filmem „Dzień Czekolady”. Nie pozwólcie, aby zła Wiedźma dopadła Monikę i Dawida! Wydarzenie bezpłatne.


Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

19 maja zapraszamy do Domu Kultury Stokłosy na Ursynowie (ul. Lachmana 5) na fascynującą grę miejską. Uczestnicy wezmą udział w przygodach Dawida i Moniki – głównych bohaterów filmu „Dzień Czekolady” (premiera 31 maja 2019 r.), dla których zbliżająca się, majowa niedziela będzie ostatnią szansą na ratunek przed Wiedźmą. Bohaterowie bajki liczą na pomoc wszystkich mieszkańców Ursynowa! Gra miejska będzie trwać w godzinach 11:00-14:00. Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy na stronie www.zapisyzwalcznude.pl Do wygrania wspaniałe nagrody!

Partnerem wydarzenia na Ursynowie jest Dystrybutor filmu „Dzień Czekolady” Mówi Serwis. Dystrybutor ufunduje także nagrody dla graczy – filmy na DVD oraz książki, a dla najlepszych – bilety na film.


Nagrody – wciągające gry planszowe - ufunduje również firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina. Fundatorami nagród są również: Manufaktura Cukierków, Teatr Capitol, Starpharma, Media Service Zawada oraz Uroboros.
Patronami medialnymi projektu są: Melo Radio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, Waw4Free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

promocja@zwalcznude.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy