Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Kino letnie na placu Europejskim: „Over the Limit”, „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” oraz „Luis i obcy”
A A A
Data imprezy: 10.07.2019 - 14.07.2019 | Miasto: WarszawaAutor: Ghelamco Poland

Kino letnie na placu Europejskim odbywa się trzy razy w tygodniu, w trzech różnych odsłonach: dokumenty, hity kinowe i animacje. Tegoroczny repertuar składa się z produkcji, które zostały docenione przez krytyków filmowych oraz miliony widzów na całym świecie.

Już w najbliższą środę (10 lipca) będziemy mogli zobaczyć „Over the Limit” – film w reżyserii Marty Prus. Obraz przedstawia zmagania 20-letniej Rosjanki Margarity Mamun, która trenuje gimnastykę artystyczną i jest w trakcie przygotowań do olimpiady w Rio de Janeiro.

W tym tygodniu w ramach czwartkowych hitów kinowych (11 lipca) będzie można obejrzeć „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” w reżyserii Martina McDonagha. Filmowa fabuła toczy się w małym miasteczku, gdzie zamordowano córkę głównej bohaterki. Nieudolna lokalna władza prowokuje matkę dziewczyny do radykalnych kroków, co doprowadza do otwartej wojny.

W najbliższą niedzielę (14 lipca) na ekranie ukaże się „Luis i obcy. Głównym bohaterem animacji jest 12-letni Luis, który poznaje trzech kosmitów. Pomaga im w przygotowaniach do powrotu na ojczystą planetę, a jednocześnie nabiera chęci na wyruszenie w międzygalaktyczną podróż razem z nimi.


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

tel. 22 858 74 58 (73)

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy