Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
MAŁY-CZARNY. WAKACYJNE WARSZTATY CZARNEGO TEATRU
A A A
Data imprezy: 19.08.2019 | Miasto: ChorzówAutor: Teatr Czarnego Tła

Wakacyjny czas to dobry moment na zastanowienie się nad swoimi zainteresowaniami, nad spróbowaniem czegoś nowego oraz na rozpoczęciu nowej przygody. A więc serdecznie zapraszamy na taką przygodę z naszym teatrem.W sierpniu, proponujemy zajęcia w czasie których wprowadzimy do technik czarnego teatru i stworzymy finałowe przedstawienie. Warsztaty będą się opierały o naukę, twórczość i zabawę i może z wakacyjnej grupy uda się wyłonić chętnych do działań w czasie roku szkolnego, bo stworzenie małego czarnego teatru jest naszym marzeniem.

Przed uczestnikami pięć dni kreatywnej pracy i zabawy. W programie: - taniec i zajęcia choreograficzne - animacja lalek - tworzenie elementów scenicznych i zajęcia scenograficzne - opracowywanie scenariusza i tworzenie przedstawienia - trochę teorii o teatrze - przygotowanie przedstawienia i finałowa prezentacja dla rodzin

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 8- 15 lat. Termin: 19 - 23 sierpnia w godz. 16.00-19.00.


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

www.teatr-czarnego-tla.blogspot.com

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy