Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Dancing fair Playce
A A A
Data imprezy: 17.08.2019 - 24.08.2019 | Miasto: PoznańAutor: AMP

Dancing fairPlayce Poznań to kontynuacja Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego – autorskiego projektu utworzonego przez Ewę Wycichowską w 1994 roku w Polskim Teatrze Tańca.


Zapraszamy na III edycję DANCING fairPlayce Poznań (17-24 sierpnia 2019), która odbędzie się ponownie w wyjątkowym miejscu, w którym aktywność sportowa przeplata się z tańcem.


Uczestnicy warsztatów i sympatycy tańca spotkają się ponownie w nowoczesnym Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce, zlokalizowanym w północnej części Poznania, w okolicy Parku Żurawiniec nad strumieniem Różanym.


Dla uczestników wydarzenia przygotowano dodatkowo liczne zajęcia prozdrowotne i sportowe, wykłady piramidalne, tzw. „Spotkania z pasją” podczas których, goście rozmawiać będą z uczestnikami o tańcu i sporcie oraz kolejne wspólne wieczory taneczne i pokazy rożnych technik tańca.


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

Tel. 504 988 245

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy