Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Kolejny tydzień z kinem letnim na pl. Europejskim
A A A
Data imprezy: 21.08.2019 - 25.08.2019 | Miasto: WarszawaAutor: Ghelamco Poland

Do końca wakacji, a tym samym zakończenia tegorocznego sezonu kina letniego na placu Europejskim, zostały już tylko niespełna dwa tygodnie. Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia – firmami Samsung i Adidas – tym razem zaprasza na: „Heavy Water”, „Drugi Hotel Marigold”, a także „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”.

Propozycją środowego (21 sierpnia) dokumentu jest „Heavy Water” w reżyserii Michaela Oblovitza. Film to historia Nathana Fletchera – jednego z najwybitniejszych surferów, członka tak zwanej królewskiej rodziny surfingowej. Losy bohatera opowiedziane są przez jego dziadka, a także przyjaciół odnoszących sukcesy w tej samej dyscyplinie. Obraz prezentuje nie tylko postać Nathana, lecz także historię surfingu.

W najbliższy czwartek (22 sierpnia) na bywalców placu Europejskiego czeka „Drugi Hotel Marigold”, czyli hit kinowy w reżyserii Johna Maddena. Komediodramat to solidna dawka humoru, egzotycznych widoków i obyczajów oraz duże wyzwanie dla stereotypów na temat tak zwanej jesieni życia. W obsadzie zobaczymy między innymi Richarda Gere'a, Judi Dench i Maggie Smith.

Niedzielną (25 sierpnia) animacją dla całej rodziny jest „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”, czyli kolejna odsłona historii dwóch sympatycznych Galów. Juliusz Cezar, który bezskutecznie próbuje podbić stawiającą opór galijską osadę, wpada na genialny pomysł. Zamiast walczyć z przeciwnikami, zamierza uwieść ich zdobyczami rzymskiej cywilizacji. Obok ich wioski postanawia zbudować luksusowe osiedle przeznaczone wyłącznie dla jego poddanych. Asteriks i Obeliks zrobią wszystko, by nie dopuścić do realizacji planu Cezara.Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

https://www.facebook.com/events/2056599121115431/

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy