Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
O MONIUSZCE MUZYKĄ I TAŃCEM - OBCHODY ROKU MONIUSZKI
A A A
Data imprezy: 06.10.2019 | Miasto: RadomskoAutor: Piotr Rybak

Zapraszamy do udziału w projekcie O Moniuszce muzyką i tańcem, który realizowany jest w ramach współorganizacji projektów kulturalnych związanych z obchodami roku Moniuszki w województwie łódzkim w 2019 r.

Projekt skierowany jest do mieszkańców Radomska, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci, młodzieży i seniorów. Do 27 sierpnia 2019 r. przyjmujemy zapisy na warsztaty taneczne, podczas których uczestnicy poznają podstawowe kroki i figury polskich tańców narodowych. Zajęcia rozpoczną się 28 sierpnia 2019 r.


Zapisów dokonywać można w Dziale Upowszechniania Filmu i Organizacji Imprez (tel. 44 683 24 86 / 501 019 312).

Przedsięwzięcie zakończone będzie imprezą finałową, która odbędzie się 6 października 2019 r. o godz. 16:00 i podczas której zaprezentowane zostaną efekty pracy uczestników warsztatów tanecznych. Podsumowanie projektu wzbogaci koncert utworów Stanisława Moniuszki w wykonaniu Karoliny Sambor-Kobiałki (sopran), Michała Szczepana (tenor), Michała Osztalskiego (akompaniament) oraz uczniów PSM I st. im. G. Bacewicz w Radomsku, włączający publiczność do wspólnego śpiewania. Wstęp za wejściówkami (dostępne od 15.09)



Organizatorzy: Łódzki Dom Kultury Instytucja Samorządu Województwa Łódzkiego i Miejski Dom Kultury w Radomsku


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

info@mdkradomsko.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy